۰
plusresetminus

حکایت نمایش کُمدی-رسانه‌ای که اشک فوتبال‌دوستان شیرازی را درآورده است!

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
در شرایطی که حتی یک ورزشگاه استاندارد و آبرومند در شیراز برای میزبانی از مسابقات فوتبال در سطح حرفه‌ای و در تراز لیگ برتر در اختیار نداریم، سخن گفتن برخی مسئولان شیرازی از فوتبال حرفه‌ای و زیرساخت های مطلوب این رشته ورزشی در شیراز تنها یک نمایش کُمدی-رسانه‌ای است.
حافظ نیوز/ پس از گذشت سالها انتظار، این روزها فوتبال شیراز امیدوار است تا بار دیگر به لیگ برتر و سطح اول فوتبال کشور بازگردد. تیم فجر شهید سپاسی هم اکنون در رده دوم جدول قرار دارد و تنها سه بازی در پیش رو دارد که اگر بتواند امتیازهای لازم را کسب کند، می‌تواند بار دیگر پس از سالها غیبت و دوری شیراز از لیگ برتر فوتبال، به سطح اول فوتبال کشور راه یابد.
اما در این میان، زیرساخت‌های فوتبال در شیراز نا آماده‌تر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسد! زمین چمن ورزشگاه حافظیه تازه قرار است زیر کشت برود و زمین چمن ورزشگاه پارس پس از چندبار افتتاح و ممنوعیت انجام بازی به دلیل حفظ آن، ناهموار و نامطلوب است و صحبت‌هایی نیز درباره آماده نبودن خود ورزشگاه برای میزبانی از مسابقات به گوش می‌رسد تا نهایتا بازی‌های مهم و حیاتی فجر سپاسی، در ورزشگاه شهید دستغیبی برگزار شود که سکوهای چندانی برای میزبانی از تماشاگران شیرازی در اختیار ندارد.
در همین رابطه، رسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی نیز چندی پیش اعلام کرده بود به دلیل کیفیت پایین زمین چمن ورزشگاه حافظیه و آماده نبودن زمین چمن ورزشگاه پارس، بازی‌های داخل خانه فجر شاید به ورزشگاه جم در استان بوشهر منتقل شود!
بنابراین، در شرایطی که حتی یک ورزشگاه استاندارد و آبرومند در شیراز برای میزبانی از مسابقات فوتبال در سطح حرفه‌ای و در تراز لیگ برتر در اختیار نداریم، سخن گفتن برخی مسئولان شیرازی از فوتبال حرفه‌ای و زیرساخت های مطلوب این رشته ورزشی در شیراز تنها یک نمایش کُمدی-رسانه‌ای است؛ نمایشی که اشک فوتبال‌دوستان شیرازی را درآورده است!
نویسنده: محمد صادقی
 
کد مطلب : ۱۹۲۸۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما