۰
plusresetminus
گزارش تصویری/

حضور با شکوه مردم شیراز در راه پیمایی روز قدس/ حجت الاسلام اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع): در صورت حصول توافق میان ایران و 5+1 راه برای نابودی صهیونیستها هموار تر می شود

تاریخ انتشارجمعه ۱۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۵
مراسم راهپیمایی روز قدس صبح امروز در شیراز با حضور آحاد مردم، مسئولان و روحانیون معظم برگزار گردید.
به گزارش "حافظ نیوز" مراسم راهپیمایی روز قدس صبح امروز در شیراز با حضور پرشور آحاد مردم، مسئولان و روحانیون معظم برگزار گردید.
در سخنرانی پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن اختری دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) اظهارداشت: نشانه های نابودی رژیم صهیونیستی دیده می شود لذا اقدامات غرب و در راس آن آمریکا در زمینه تروریست پروری و حمایت از جریانهای تروریستی برای نجات صهیونیستها از نابودی است.
وی افزود: گروه جنایتکار داعش و دیگر گروهکهای تروریستی همچون طالبان، القاعده و بوکوحرام دست پرورده آمریکا هستند که به همراه صهیونیستها از آنها پشتیبانی می کند.
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با ستودن اقدام داهیانه امام خمینی(ره) در نامگذاری روز جهانی قدس این حرکت را اقدامی هوشمندانه و خردمندانه به منظور خنثی کردن توطئه عربی و غربی برای بیرون راندن فلسطینیان از سرزمینشان دانست.
وی گفت: در این توطئه پیش بینی شده بود که همه فلسطینیان از کشورشان کوچ داده شوند و فلسطین به عنوان کشوری یهودی در اختیار صهیونیستها قرار گیرد و برخی سران فلسطینی هم خواسته یا ناخواسته این را پذیرفتند اما نقش آفرینی امام راحل و مقاومت جمهوری اسلامی ایران، سوریه و لبنان مانع از تحقق توطئه سازش شد.
حجت الاسلام اختری افزود: آنچه امروز کشورهای غربی با حمایت از تروریستها در سوریه می کنند بهای مقاومتی است که آن کشور اسلامی در برابر توطئه های عربی و غربی داشته و در شکست توطئه سازش و صلح عربی با رژیم صهیونیستی نقش آفرینی کرده است.
وی ادامه داد: اگر امروز برخی کشورهای غربی و عربی تروریستها را مسلح می کنند و رژیم جنایتکار آل سعود مردم یمن را به خاک وخون می کشد و در سرکوب خواسته های مسالمت آمیز مردم یمن مشارکت می کند برای آن است که مسلمانان بیدار شده اند و حاضر نیستند توطئه های جنایتکاران عرب را بپذیرند.
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: امروز رژیم آل خلیفه در بحرین با حمایت آل سعود و کشورهای انگلیس و فرانسه با کشتار و اسارت مردم بیگناه کاری کرده اند که کسی نتواند دم برآورد و نهادهای مدعی حقوق بشر و دیده بانها و سازمانهای بین المللی مدعی در برابر این جنایات سکوت کرده اند.
وی افزود: آل سعود با دلارهای نفتی همه نهادهای مدعی حقوق بشر و دموکراسی غربی را ساکت کرده تا بتواند جبهه مقاومت را بشکند حال آن که آن کشور خودش از عناصر دموکراسی، مجلس، رعایت حقوق مردم و زنان بی بهره است.
حجت الاسلام اختری همچنین حضور گسترده مردم روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام همبستگی آنها با مظلومان جهان به ویژه مردم فلسطین و یمن توصیف کرد.
وی گفت: برگزاری این راهپیمایی حیرت انگیز و پاسخ ملت ایران به ندای امام راحل با وجود گذشت 37 سال از نامگذاری روز جهانی قدس یک معجزه است.
منابع خبری: ایرنا - شبستان
کد مطلب : ۸۲۸۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما