۰
plusresetminus

مجوز انجام پروازهای حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی لارستان صادر شود‌

تاریخ انتشارشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۷
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان با اعلام آمادگی کامل این فرودگاه در انجام پروازهای عتبات عالیات، گفت: مجوز انجام پروازهای حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی لارستان صادر شود.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از لارستان، عنایت‌الله انصاری‌فرد پیش از ظهر امروز در نشست خبری با بیان اینکه فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله آیت‌اللهی(ره) این شهرستان از امکانات و تجهیزات لازم برای انجام پرواز هواپیماهای پهن پیکر را دارد، اظهار داشت: خوشبختانه در سال گذشته پروازهای حج عمره توسط هواپیماهای نوع "ایرباس 300-600" با موفقیت صورت گرفت.

وی با تقدیر از مسئولان سازمان حج و زیارت به دلیل تخصیص سهمیه برای انجام پروازهای حج عمره از فرودگاه لارستان، افزود: طبق سهمیه‌های مشخص شده از طرف سازمان حج و زیارت، هرساله شاهد برقراری پروازهای حج عمره از لارستان هستیم.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان درباره انجام پروازهای حج تمتع و نجف اشرف از این فرودگاه، تصریح کرد: با پیگیری نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی و عنایات مسئولان سازمان حج و زیارت کشور و فارس، مجوز انجام پروازهای حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی لارستان صادر شود.

وی با بیان اینکه در صورت مهیاشدن یک چارتر فعال، امکان برقراری پروازهای مشهد مقدس از فرودگاه بین‌المللی لارستان فراهم می‌شود، بیان کرد: اگر هر کدام از آژانس‌ها تعداد 10 صندلی را چارتر کنند، به راحتی می‌توان در طول سال پرواز مشهد را از لارستان برقرار کرد.

انصاری‌فرد با اشاره به اینکه فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان در رتبه‌بندی پروازهای خارجی از نظر شرکت فرودگاه‌های کشور و "ICAO" دارای جایگاه مناسبی است، افزود: فرودگاه بین‌المللی لارستان به لحاظ پروازهای خارجی به غیر از پروازهای حج در رتبه پنجم کشور قرار دارد.
کد مطلب : ۱۰۳۹۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما