۰
plusresetminus

دستگیری 21 نفر خرده فروش مواد افیونی در مرودشت

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۸
در ادامه طرح پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیز در شهرستان" مرودشت" استان فارس 21 نفر از خرده فروشان مواد مخدر دستگیر و مقادیری مواد از آنان کشف شد.
به گزارش حافظ نیوز به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سرهنگ"غلامحسین حسینی" جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان مرودشت گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، طرح پاکسازی مناطق آلوده ومبارزه با خرده فروشان مواد مخدر این هفته نیز با جدیت در مناطق جرم خیز شهرستان دنبال شد.

سرهنگ "حسینی" افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با هماهنگی مراجع قضایی وبا همکاری کوپ تابعه طی عملیات های غافلگیرانه ای به بازرسی از منازل ، پاتوق ها ومحل های تجمع خرده فروشان در مناطق آلوده و جرم خیزی که از قبل شناسایی کرده بودند، پرداختند.

وی ادامه داد: ماموران در این بازرسی ها موفق شدند مقدار 179 گرم تریاک، 10 گرم شیره تریاک، 66 گرم هروئین، 74گرم سوخته تریاک، 70عدد قرص متادون و 34 عددپایپ کشف و تعداد 21 نفر از خرده فروشان مواد مخدر را دستگیر کنند.

جانشین انتظامی شهرستان مرودشت با اشاره به اینکه طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز و مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر همچنان در سطح شهرستان اجرا می شود تصریح کرد: در مجموع در این بازرسی ها بیش از 340گرم مواد مخدر کشف، تعداد2 دستگاه خودرو و تعداد 3 دستگاه موتور سیکلت توقیف و 21 نفراز خرده فروشان مواد مخدر دستگیر که پس از تشکیل پرونده جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
کد مطلب : ۱۰۵۶۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما