۰
plusresetminus

نیروی انتظامی و اتاق اصناف قیروکارزین نشست برگزار کردند

تاریخ انتشارجمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۴
نشست هم‌اندیشی نیروی انتظامی با هیئت‌رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های صنفی قیروکارزین به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد.
به گزارش حافظ نیوز، رئیس اتاق اصناف قیروکارزین ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی نیروی انتظامی با هیئت‌رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه‌های صنفی این شهرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت هفته ناجا و تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی اظهار داشت: تعامل و همکاری سازنده نیروی انتظامی قیروکارزین با مسئولان اتاق اصناف زمینه‌ساز رشد و توسعه بازار این شهرستان می‌شود.

موسی هاشمی افزود: یکی از نکته‌های ضروری و لازم در مورد رونق کسب‌وکار و فعالیت‌های اقتصادی، وجود امنیت در عرصه‌های مختلف اجتماع است چراکه تمام تعاملات اجتماعی در سایه امنیت به وقوع می‌پیوندد.

این مقام مسئول ادامه داد: بدون امنیت در جامعه ساختار سالمی برای زندگی وجود ندارد و در این راستا همکاری و تعامل نیروهای انتظامی و بازاریان می‌تواند در برقراری امنیت و ثبات اقتصادی جامعه بسیار تأثیرگذار باشد.

فرمانده انتظامی قیروکارزین نیز در این نشست نقش اصناف را در پیش برد اهداف و برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و کلیدی دانست و اظهار داشت: توانمندی اصناف همواره به‌عنوان یکی از ستون‌های محکم کشور مدنظر دولت‌مردان قرار داشته است و حضور پررنگ اصناف در هدایت و سازماندهی علیه رژیم ستم‌شاهی پهلوی و  همچنین کمک و همکاری در دوران هشت سال دفاع مقدس نمایانگر این امر است.

حسین مهدوی‌نژاد همکاری و تعامل اتاق اصناف را با کارکنان نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت و آسایش شهروندان ضروری دانست و تصریح کرد: اصناف و بازاریان به‌عنوان لشکر موفق نظام در جبهه جنگ نرم اقتصادی می‌توانند در بحث مقابله با پدیده‌های ضدفرهنگی و شبیخون نرم دشمن در کنار نیروی انتظامی قرارگرفته و مانند گذشته در خنثی کردن این توطئه‌ها تأثیرگذار باشند.

این مقام مسئول در پایان افزود: امید است در سایه‌ این تفاهم، زمینه‌های کار و تلاش برای سازندگی کشور فراهم‌شده و برکات سازنده آن شامل حال تمام مردم خوب و مؤمن کشور عزیزمان شود.

به گزارش فارس، در پایان این نشست با اهدای لوح سپاس توسط رئیس اتاق اصناف  قیروکارزین به کارکنان نیروی انتظامی این شهرستان از زحمات کارکنان این نیرو تقدیر شد.
کد مطلب : ۱۱۲۷۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما