۰
plusresetminus

کلاهبردار میلیاردی در چنگال ماموران پلیس نیریز

تاریخ انتشارجمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۷
فردی که در قالب سرمایه گذاری در امورات املاک اقدام به اخذ وجوه نقد زیادی از شهروندان كرده بود ، توسط ماموران انتظامي شهرستان "ني ريز" استان فارس دستگیر شد .
به گزارش حافظ نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان نی ریز گفت: در پی شکایت چند نفر از شهروندان مبنی بر اینکه  فردی با اغفال آنها در رابطه با  انجام سرمایه گذاری در بنگاه املاک خود مبالغي كلاهبرداري و متواري شده است، موضوع در دستور کار عوامل کلانتری "سرباز" اين شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ عزيز برزگر ادامه داد: با انجام كارهاي اطلاعاتي و پليسي مأموران مخفيگاه اين كلاهبردار را شناسايي و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک اقدام ضربتی وي را دستگیر  کردند.

وي با اشاره به اينكه در تحقيقات و بررسي هاي انجام گرفته مشخص شد اين فرد كلاهبردار حدود سه ميليارد ريال از شهروندان كلاهبرداري كرده است، گفت: متهم با تشكيل پرونده به مرجع قضائي تحويل داده شد.

برزگر با هشدار به افراد سود جو و کلاهبردار در رابطه با اینکه هرگز از نگاه تیزبین پلیس دور نخواهند ماند ، به شهروندان توصیه کرد: قبل از هر گونه سرمایه گذاری در امورات مختلف حتماً از اصالت افراد و شرکت های طرف قرارداد اطمینان حاصل کنند.

 
مرجع : پایگاه خبری پلیس
کد مطلب : ۱۱۲۹۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما