۰
plusresetminus

ورزشکار قیروکارزینی: دوست داشتم مدالم را از نزدیک تقدیم رهبری کنم

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴
کاراته‌کای قهرمان جهان از قیروکارزین گفت: دوست دارم مدالم را به مقام معظم رهبری تقدیم کنم.
به گزارش حافظ نیوز، سید محمدسعید بحرانی در قیروکارزین اظهار داشت: پس از کسب مدالم در مسابقات جهانی دوست داشتم که این مدال را از نزدیک تقدیم رهبری کنم.

این ورزشکار عضو تیم ملی در مورد اهدای مدال طلای جهانی خود به مقام معظم رهبری افزود: من برای این رقابت‌های جهانی بسیار زحمت کشیدم و این مدال ارزش بالایی برایم دارد و امیدوارم فرصتی پیش آید تا بتوانم این مدال طلا را در دیداری حضوری به رهبر معظم انقلاب اهدا کنم.

بحرانی گفت: در هفدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان سبک شیتوریو شوکوکای یونیون که با حضور 800 کاراته‌کا از 19 کشور جهان در قالب 22 تیم برگزار شد موفق به کسب مدال طلا کومیته تیمی و برنز کومیته انفرادی شدم.

وی که تصویرش پس از کسب مدال طلا با در دست داشتن بنر من محمد (ص) را دوست دارم در رسانه‌ها منتشر شد بیان داشت: از مسئولان تقاضا دارم تا هماهنگی لازم برای اهدای مدالم به مقام معظم رهبری را صورت دهند.

این ورزشکار قیروکارزینی و قهرمان جهان در پایان از این‌که تاکنون پیگیری و نامه‌نگاری‌هایش در این زمینه به نتیجه نرسیده است ابراز گلایه کرد.

به گزارش فارس، در هفدهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان سبک شیتوریو شوکوکای یونیون که با حضور 800 کاراته‌کا از 19 کشور جهان در قالب 22 تیم برگزار شد تیم ایران که بانام محمد (ص) در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده بود با کسب 11 مدال طلا، 6 مدال نقره و 9 مدال برنز پس از تیم انگلستان بر سکوی دوم ایستاد و تیم فیلیپین سوم شد.
کد مطلب : ۱۱۶۲۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما