۰
plusresetminus

تفاهمنامه بین کمیته امداد و هلال‌ احمر قیروکارزین امضا شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۳
مدیر کمیته امداد امام خمینی قیروکارزین از انعقاد تفاهمنامه «بانی» بین این نهاد و هلال‌ احمر این شهرستان خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز، محمد مریدزاده امروز در حاشیه انعقاد تفاهمنامه «بانی» با هلال احمر این شهرستان اظهار داشت: این تفاهمنامه مشتمل بر برنامه‌های امدادی، آموزش‌های عمومی و نیروی مشترک در یاری‌رسانی به محرومان و نیازمندان زیرپوشش است.

وی با بیان اینکه این تفاهمنامه به امضای کمیته امداد و سازمان هلال‌ احمر قیروکارزین رسیده است تصریح کرد: محور فعالیت‌های این تفاهمنامه همکاری‌های آموزشی دوجانبه، برنامه‌ریزی آموزشی جوانان، همکاری با مرکز نیکوکاری کمیته امداد این شهرستان، اجرای اردوهای جهادی مشترک، توسعه فعالیت‌ها و کمک به اقشار آسیب‌پذیر است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی قیروکارزین با اشاره به اهداف این تفاهمنامه ادامه داد: از اهداف ایجاد این تفاهمنامه بهینه‌سازی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در دو سازمان، ترویج و زنده نگه‌داشتن سنت‌های حسنه اسلامی، ایجاد روحیه تلاش و نشاط، رشد و نمو فرهنگی و اجتماعی بین خانوار زیرپوشش و ترویج فرهنگ خودامدادی و دیگرامدادی در کارکنان و محرومان و نیازمندان زیر چتر حمایت است.

این مقام مسئول بیان داشت: افزایش دانش و توان مردم در مقابله با حوادث غیرمترقبه و آگاه‌سازی آنان در مورد چگونگی امدادرسانی به آسیب‌دیدگان بسیار مهم بوده، از این‌رو، گسترش فعالیت‌های آموزشی نیازمند حضور هلال‌ احمر است.
کد مطلب : ۱۱۷۲۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما