۰
plusresetminus

10 پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم خنج اجرا می شود

تاریخ انتشارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۲
مدیر کمیته امداد خنج از اجرای 10 پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم این شهرستان با اعتباری بالغ‌بر 104 میلیون ریال خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز، علی شهابی صبح امروز در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی بسیج‌ سازندگی بابیان اینکه کمیته امداد باهدف رسیدگی به حال محرومان و فقرای جامعه در تلاش است، فاصله طبقاتی میان اقشار مختلف کشور را کم کند، اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که کمیته امداد برای رفع محرومیت از جامعه زیرپوشش خود در حال انجام آن بوده انجام فعالیت‌های عمرانی برای مددجویان شهری و روستایی است.

وی افزود: کمیته امداد خنج در انجام این مهم ضمن استفاده از منابع خود با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها و همچنین خیران شهرستان، از ظرفیت‌های آن‌ها برای رفع مشکل نیازمندان بهره برده و به تعامل خوبی دست‌ یافته که یکی از این نهادها بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این شهرستان است.

مدیر کمیته امداد شهرستان خنج با قدردانی از بسیج سازندگی سپاه تصریح کرد: در بازدیدهایی که از منازل مددجویان با همکاری بسیج سازندگی صورت گرفته و پس از کارشناسی‌های لازم و برآورد هزینه‌ها، بیش از 10 مورد از مشکلات عمرانی مددجویان با ارزشی بالغ‌بر 104 میلیون ریال برطرف شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه خنج در این فعالیت‌ها با همین رویکرد و انجام بازدیدهای متعدد از منازل مددجویان زیرپوشش در شهر و تمام روستاهای این شهرستان در ماه‌های پیش رو نیز ادامه دارد.

شهابی با برشمردن فعالیت‌های عمرانی مانند احداث آشپزخانه و سرویس بهداشتی، حصارکشی، تعمیر ساختمان و منزل مسکونی، تعمیر آشپزخانه و سرویس بهداشتی و ... خاطرنشان کرد: از محل کمک‌های خیران نیک‌اندیش نیز 308 میلیون و 500 هزار ریال صرف فعالیت‌های عمرانی شده است.
کد مطلب : ۱۱۷۷۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما