۰
plusresetminus

برگزاری «شب داستان عاشورا» در جهرم

تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۲
«شب داستان عاشورا» در شهرستان جهرم برگزار می‌شود.
به گزارش حافظ نیوز، سومین برنامه از سری برنامه‌های «شب داستان» با عنوان «شب داستان عاشورا» در روز پنچ‌شنبه ۲۸ آبان‌ماه در تالار فردوسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم برگزار خواهد شد.

مدیر اجرایی این برنامه با اعلام این خبر گفت: این برنامه که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم آن را برگزار می‌کند به وسیله «انجمن اهل قلم شهرستان جهرم» و همراهی «مرکز جهرم‌شناسی» و «دوهفته‌نامه طنز و کاریکاتور بعد پنجم» انجام خواهد شد.

محمد بادپر با تمجید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم بابت حمایت از برگزاری چنین برنامه‌هایی، به همراهی و همدلی هنرمندان مطرح شهر در برگزاری این برنامه اشاره کرد و گفت: در اجرای این برنامه از تعدادی از هنرمندان در حوزه‌هایی چون داستان، شعر، عکاسی و هنرهای تجسمی نیز استفاده شده است.

وی افزود: در شب داستان عاشورا جنبه متفاوتی از عزاداری برای امام حسین ‌(ع) نشان داده می‌شود و علاوه بر خوانش داستان‌هایی با موضوع عاشورا برنامه‌های گوناگون دیگری نیز برنامه‌ریزی شده است که امیدواریم رضایت مخاطبان را دربر داشته باشد.

وی در پایان از همه علاقه‌مندان دعوت کرد برای دیدن و شنیدن این شب داستان ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۲۸ آبان‌ماه در تالار فردوسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم حضور به‌هم رسانند.

 
کد مطلب : ۱۱۹۲۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما