۰
plusresetminus

2600 کیلوگرم گردو به کمیته امداد اقلید اهدا شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۲
مدیر کمیته امداد اقلید از اهدای 2 هزار و 600 کیلوگرم گردو به ارزش 300 میلیون ریال توسط کارخانه قند اقلید به کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
به گزارش حافظ نیوز، محمدحسین امیدی، با اشاره به آیات قرآنی و روایات اسلامی اظهار داشت: انفاق و صدقه موجب فزونی نعمت می‌شود.

وی به تلاش کمیته امداد در راستای رفع نیاز محرومان و فقرزدایی در جامعه اشاره و تصریح کرد: باوجود عملکردهای مثبت کمیته امداد در این راستا کمک، مساعدت و همراهی خیران نوع‌دوست نقش بسزایی در کسب نتیجه مطلوب دارد.

مدیر کمیته امداد اقلید از اهدای دوهزار و 600 کیلوگرم گردو به ارزش 300 میلیون ریال به کمیته امداد توسط کارخانه قند این شهرستان خبر داد و افزود: مدیریت کارخانه قند اقلید در زمینه مشارکت‌های مردمی و طرح‌های این حوزه، مساعدت‌های قابل‌توجهی به نیازمندان و مددجویان زیرپوشش این نهاد دارد.

امیدی به طرح شجره طیبه کمیته امداد اشاره کرده و آن را یکی از طرح‌های مؤثر در جذب مشارکت و کمک مردم خواند که باغداران و خیران با اجرای آن و پلاک‌کوبی درختان سالانه مقدار چشمگیری از میوه آن را به نیازمندان اهدا می‌کنند.

 گردوی اهدایی کارخانه قند اقلید توسط واحد حمایت کمیته امداد این شهرستان بسته‌بندی و در بین نیازمندان و مددجویان زیرپوشش توزیع شد.
کد مطلب : ۱۱۹۸۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما