۰
plusresetminus
نویدکیا تمدید کرد؛ قنبری دستیار شد

سپاهان یکه تاز نقل و انتقالات/ ترس همه از سرپرستی سپاهان

تاریخ انتشارجمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴
تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از یک فصل کابوس‌بار خیلی زود اقدام به تکمیل تیم آینده‌اش کرده و می‌توان این تیم را یکه تاز نقل و انتقالات نامید؛ طلایی‌پوشان روز گذشته با رسول نویدکیا تمدید و کریم قنبری را به کادر فنی اضافه کردند.
سپاهان یکه تاز نقل و انتقالات/ ترس همه از سرپرستی سپاهان
به گزارش "حافظ نیوز" ، با آمدن عبدالله ویسی به سپاهان شاهد تغییرات بزرگی در این تیم هستیم و می‌توان سپاهان را یکی از پیشتازان نقل و انتقالات تاکنون دانست.
آن‌ها که هفته‌ها زودتر می‌دانستند چه جایگاهی در لیگ خواهند داشت، به سراغ آماده کردن تیم پرقدرت برای فصل آینده رفتند و هنوز فصل به اتمام نرسیده بود با عبدالله ویسی به توافق رسیدند.
پس از کسب قهرمانی ویسی با استقلال خوزستان مدیران سپاهان بدون هیچ درنگی با این سرمربی عقد قرداد کردند تا تیم خوبی را برای فصل بعد روانه مسابقات کنند.
عبدالله ویسی با تفکرات متفاوتی وارد سپاهان شده است و اعتقادی به بسیاری از بازیکنان قبلی این تیم ندارد و به همین دلیل به دنبال انقلابی در سپاهان است.
او تاکنون چند بازیکن را در اختیار گرفته است و بازیکنانی هم در لیست خروجی او قرار دارند اما هنوز نام آن‌ها به صورت کامل مشخص نشده است.
روز گذشته رسول نویدکیا که نام او در لیست آبی‌های پایتخت مشاهده می‌شد، با این تیم یک فصل دیگر تمدید کرد تا ضمن تقویت خط میانی زردها خط بطلانی بر تمامی شایعات بکشد.
این حواشی برای رسول در نیم فصل سال گذشته هم به وجود آمده بود و برخی‌ها زوری می‌خواستند او را آبی‌پوش کنند در حالی که خودش تمایلی نداشت.
در نقل و انتقالات این فصل هم این حواشی ادامه داشت تا نهایت او مجددا با سپاهان تمدید کرد تا خیال همه را از بابت سپاهانی بودنش راحت کند.
حضور رسول باتجربه در کنار جوان‌هایی که عبدالله به خدمت گرفته است و در تیم سپاهان نیز در میانه میدان کم نیست، می‌تواند بار فنی این تیم را برای فصل آینده در خط میانی مستحکم‌تر کند.
اما در این بین هنوز تکلیف کادر فنی سپاهان مشخص نشده است و با اتمام قرارداد رسول خوروش سمت سرپرستی در تیم سپاهان خالی مانده است.
ویسی که تمایل زیادی برای همکاری با رسول کربکندی داشت، این پست را به او پیشنهاد داد اما کربکندی از پذیرفتن آن امتناع کرد.
خود خوروش هم تمایلی به ماندن در این پست ندارد و گویا پس از ماجرای استفاده از رحمان احمدی در مسابقات آسیایی و اشتباهات مجید بصیرت در آن زمان، این پست کمی حساسیت پیدا کرده و هرکسی مایل به پذیرفتن این ریسک نیست.
پس از کربکندی این سمت به کریم قنبری از پیشکسوتان سپاهان پیشنهاد شد اما قنبری هم نپذیرفت تا به سمت کمک مربی در کنار باشگاه قرار گیرد.
به هر حال باشگاه سپاهان آنقدر بزرگ هست که بتواند از پیشکسوتانش کادر توانمندی را بسازد و روندی که ویسی در استفاده از آن‌ها در پیش گرفته می‌تواند کمک زیادی به او در فصل آینده کند.
استفاده از تمام ظرفیت‌های این باشگاه بزرگ، ضمن اینکه راه موفقیت را هموار می‌کند به نوعی احترام گذاشتن به افرادی است که مدت‌ها بهترین روزهای زندگی‌شان را در این باشگاه سپری کرده‌اند.
منبع:فارس
کد مطلب : ۱۴۳۱۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما