۰
plusresetminus
شهردار شیراز:

استفاده انتخاباتی از امکانات شهرداری ممنوع است

تاریخ انتشاريکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
شهردار شیراز با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: هرگونه استفاده و بهره گیری انتخاباتی از امکانات شهرداری در جهت منافع هر فرد، گروه و جناحی ممنوع است.
پاک فطرت
پاک فطرت
به گزارش "حافظ نیوز" مهندس علیرضا پاک فطرت، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز تاکید دارند، استفاده از بیت المال در انتخابات به نفع گروه و جریان خاصی خلاف شرع و قانون است و اگر مواردی مشاهده شود برخورد خواهد شد.
وی ادامه داد: اما در عین حال کارکنان و پرسنل شهرداری نیز می توانند همانند سایر شهروندان در خارج از وقت اداری و بدون استفاده از نام و امکانات شهرداری برای هرچه پرشورتر و باشکوه تر برگزار شدن انتخابات فعالیت و مشارکت کنند.
شهردار شیراز، حضور حداکثری مردم در انتخابات را پشتوانه ای قوی برای نظام و دولتمردان دانست و گفت: قطعا هرچه حضور و مشارکت مردم پررنگ تر باشد توان و قدرت کشور و مسئولان ما در چانه زنی های بین المللی نیز بیشتر می شود.
علیرضا پاک فطرت اضافه کرد: اگر می خواهیم کشوری امن و برخوردار از اقتصادی شکوفا داشته باشیم باید با هر نگاه و تفکری که داریم در انتخابات حضور یابیم.
وی، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را نیز دارای اهمیت بسیار دانست و افزود: امروز بیش از 70 درصد جمعت کشور در شهرها سکونت دارند و شهرها روز به روز در حال گسترش هستند و به دنبال آن مشکلات آنها نیز بیشتر و بزرگتر می شود.
شهردار شیراز اظهار کرد: مردم باید در انتخاب اعضای شوراها دقت داشته باشند تا افرادی به شوراها راه یابند که به دور از نگاه سیاسی و جناحی در جهت اعتلای شهر و رفع مشکلات آن و تحقق مسائلی همچون مدیریت واحد شهری، درآمد پایدار و توسعه پایدار شهری گام بردارند.
علیرضا پاک فطرت افزود: اهمیت انتخابات شورا در شهرهای کوچک و روستاها کمتر از کلانشهرها نیست چرا که انتخاب افراد توانمند برای شورای شهرهای کوچک و روستاها کمک خواهد کرد که با پیگیری برای ایجاد امکانات در این مناطق جلو مهاجرت مردم به شهرهای بزرگ گرفته شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب : ۱۶۷۳۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما