۰
plusresetminus
یادداشت/

قاضی زاده هاشمی؛ او را فردی متواضع و آرام می دیدم که تبحر خاصی نیز در کارش دارد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰
در این میان یک نفر از این کابینه بیشتر به چشم می آمد. اگه بخواهیم دکتر ظریف را که به دلیل مذاکرات فشرده ای که از همان اول شروع کرد و توسط رسانه ها بیشتر پوشش داده می شد را کنار بگذاریم، این دکتر قاضی زاده هاشمی بود که در بین مردم محبوب تر بود و همچنین شناخته شده تر.
قاضی زاده هاشمی؛ او را فردی متواضع و آرام می دیدم که تبحر خاصی نیز در کارش دارد
حافظ نیوز/ در کل از همان روز اول اعضای کابینه جناب روحانی به مذاقم خوش نیامدند. احساس خوبی نسبت به این کابینه نداشتم. 
کابینه ای پیر و خموده که نه استعداد بالقوه ای داشتند و نه ایده های نجومی برای حل مشکلات کشور ؛ بلکه فقط ثروتشان نجومی بود. 
اما در این میان یک نفر از این کابینه بیشتر به چشم می آمد. اگه بخواهیم دکتر ظریف را که به دلیل مذاکرات فشرده ای که از همان اول شروع کرد و توسط رسانه ها بیشتر پوشش داده می شد را کنار بگذاریم، این دکتر قاضی زاده هاشمی بود که در بین مردم محبوب تر بود و همچنین شناخته شده تر. 
او را فردی متواضع و آرام می دیدم که تبحر خاصی نیز در کارش دارد. 
اما این خوش بینی من زیاد ادامه پیدا نکرد. 
وقتی که با پرس و جو و تحقیق در منابع معتبر فهمیدم که طرح تحول نظام سلامت که یکی از بزرگترین دستاورد های دولت روحانی است، شانس زیادی برای ابقا ندارد، شاید کمی از اعتمادم به او کاسته شد و او را به عنوان ابزاری دیدم برای خدمت به روحانی برای انتخابات دوباره اش، زیرا اگر این طرح همین طور ادامه پیدا کند  سرنوشتش چیزی نیست به جز سرنوشت مسکن مهر احمدی نژاد یا شاید هم بدتر. 
اما اصل ماجرا زمانی بود که دکتر قاضی زاده هاشمی را در حال توهین به فرمانداری دیدم که خود را نماینده مردم معرفی کرده بود، نه نماینده دولت. 
مثل اینکه اگر کشی بخواهد در دولت جناب روحانی برای خدمت به مردم کار کند از نظر وزیر متهم به بیشعوری است و همه باید فقط برای دولت کار کنند. 
جدیدا نیز جناب قاضی زاده هاشمی در خطاب به خبرنگاری که از او سوالی پرسیده بود، او را مزدور خوانده بود. 
مثل اینکه دولتمردان عزیز وقتی که برای سوالی جواب ندارند، به جای سکوت زبان به توهین می گشایند. 
اگر خبرنگاری سوالی منتقدانه از دولتمردان بپرسد متهم به مزدوری است اما خبرنگاران و رسانه های حامی دولت که بعضا برای حمایت از دولت خط قرمزها را نیز زیر پا می گذارند، می شوند مدافع حقوق مردم و آزادی. 
مثل اینکه این دولتمردان فراموش کرده اند که در حکومت اسلامی، این دولت است که خادم مردم است، نه مردم خادم دولت. 
این دولت است که باید با جان و دل کار کند و تمام سختی ها و زخم زبان ها را به جان بخرد، نه این که دنبال زخم زبان زدن باشد.

نویسنده: علی عابدی
دبیر منابع انسانی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
کد مطلب : ۱۶۹۵۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما