۰
plusresetminus
کیمیا علیزاده:

تکواندوی بانوان در مسیر پیشرفت قرار دارد

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰
کیمیا علیزاده در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی تکواندو گفت: به خواسته اصلی خود که مدال طلا در مسابقات جهانی بود دست پیدا نکردم اما در هر مسابقه تمام تلاشم را برای موفقیت و سربلندی تکواندوی ایران انجام دادم و بابت عدم کسب مدال طلا از مردم عذرخواهی می کنم .
تکواندوی بانوان در مسیر پیشرفت قرار دارد
به گزارش "حافظ نیوز"، کیمیا علیزاده در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی تکواندو که با حضور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان انجام شد، در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در بیست و سومین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان، ششمین مدال دوران ورزشی خود را به دست آوردم و هرچند تمام تلاش خود را برای عنوان قهرمانی در تمام مبارزات انجام دادم اما متاسفم که منجر به کسب مدال طلا نشد.
 
بانوی تاریخ ساز ورزش ایران گفت: تیم تکواندو بانوان ایران هم در مسیر پیشرفت قرار دارد و بسیار بهتر از دوره های قبل نتیجه گرفته است که همین می تواند نوید بخش آینده ای بهتر برای این رشته ورزشی در ایران باشد.
 
علیزاده با اشاره به مصدومیت خود گفت: مربی به من اجازه مسابقه نداد اما با اصرار خودم مسابقه دادم ولی خوب همانطور که گفتم هدفم مدال طلا بود که این مهم حاصل نشد اما تلاش من قطعا در رویدادهای آینده کسب بهترین نتیجه است و به منظور کسب افتخارات بهتر برای ورزش ایران تمام تلاش خود را انجام خواهم داد.
کد مطلب : ۱۷۱۸۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما