۰
plusresetminus
رضایی در مراسم افتتاح اولین کارخانه تمام اتوماتیک تولید پنل‌های خورشیدی در شیراز:

با وجود رشد صنعت در استان های مختلف؛ صنعت استان فارس رو به مرگ است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۰
نماینده شیراز در مجلس گفت:صنعت استان فارس حرفی برای گفتن ندارد و صنعت در استان فارس رو به مرگ است. در این زمینه از رئیس سازمان صنعت و معدن فارس گلایه داریم.
با وجود رشد صنعت در استان های مختلف؛ صنعت استان فارس رو به مرگ است
به گزارش "حافظ نیوز"، مسعود رضایی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در مراسم افتتاح اولین کارخانه تمام اتوماتیک تولید پنل‌های خورشیدی در شیراز گفت: موازی‌کاری یکی از مشکلاتی است که 40 سال گریبانگیر کشور شده است. در سال‌های اخیر صنایع استان‌های مختلف رشد کرده و هر روز تولیدات انبوه خود را به نمایش می‌گذارند اما صنعت استان فارس حرفی برای گفتن ندارد و صنعت در استان فارس رو به مرگ است. در این زمینه از رئیس سازمان صنعت و معدن فارس گلایه داریم و امیدواریم با تلاش جهادی این عقب افتادگی جبران شود. 

عدم استفاده از نخبگان و جذب آن‌ها توسط کشورهای بیگانه

نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: در وضع قوانین باید نگاه به سمت آینده باشد و قشر پایین جامعه را مد نظر داشت. متاسفانه در کشور ما از وجود نخبگان استفاده نمی‌شود. علی‌رغم هزینه‌های گزافی که برای تحصیل جوانان صرف می‌شود چون برای آینده آنان برنامه‌ریزی نشده و جایگاهی برای نخبگان تعریف نشده است، کشورهای بیگانه استعداد‌های ما را جذب و از وجود آنان استفاده می‌کنند. چرا بعضی از مدیران حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند و برخی جوانان با تحصیلات عالیه سال‌ها در پی یک شغل با حداقل حقوق است؟ عملکرد نهادهای مختلف موجب فساد در جامعه و بالا رفتن خود‌کشی جوانان می‌شود.
کد مطلب : ۱۷۳۳۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما