۰
plusresetminus

کدام وزرا در دولت دوازدهم ماندنی شدند؟

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸
اعضای کابینه یازدهم در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت به جمع خبرنگاران آمدند و به سوالاتی درباره حضور مجددشان در کابینه دوزادهم پاسخ دادند، آنچه در ادامه می خوانید پاسخ برخی معاونان و وزرای دولت یازدهم است.
کدام وزرا در دولت دوازدهم ماندنی شدند؟
به گزارش "حافظ نیوز"، اعضای کابینه یازدهم در حاشیه آخرین جلسه هیئت دولت به جمع خبرنگاران آمدند و به سوالاتی درباره حضور مجددشان در کابینه دوزادهم پاسخ دادند، آنچه در ادامه می خوانید پاسخ برخی معاونان و وزرای دولت یازدهم است؛
 
جایگزین وزیر دادگستری مشخص شد
حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی با بیان اینکه در دولت دوازدهم نیستم، خاطرنشان کرد: جایگزین من یکی از قضات سابقه‌دار دستگاه قضایی است. وزیر دادگستری دولت دوازدهم طبق تشریفات توسط رئیس قوه قضائیه به رئیس جمهور پیشنهاد داده شده است.
 
سرنوشت انصاری‌ها
مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهور عدم حضورش را در دولت دوازدهم با بیان این جمله که در دولت بعدی حضور ندارم؛ تایید کرد.
 
جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور اعلام کرد که در دولت آینده در همین مسئولیت باقی خواهد ماند.
 
آینده نامعلوم رحمانی‌فضلی و حجتی
رحمانی فضلی وزیر کشور طی یک مصاحبه اختصاصی با ایلنا بیان کرد: آقای روحانی با من صحبت کردند و صحبت‌های اولیه شده است. ایشان اول باید به جمع‌بندی برسد و بعد تصمیم خود را اعلام کند. اما اگر منظورتان این است که با من صحبت شده است یا خیر بله، با من از سوی رئیس جمهور صحبت‌هایی شده است ولی معرفی در اختیار ایشان است.
 
حجتی، وزیر جهاد کشاورزی هم در حاشیه جلسه هیات دولت به خبرنگاران گفت: صحبت‌هایی درباره حضور من در دولت بعدی انجام شده است، ولی تصمیم نهایی با رئیس جمهور است.
 
حفظ جایگاه سه معاون زن
شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان رئیس‌جمهور هم تأکید کرد: تا آنجا که من می‌دانم وضعیت فعلی حفظ شده و سه معاون زن رئیس‌جمهور در دولت دوازدهم وجود دارد.
 
تکرار حضور معاون پارلمانی
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز اشاره کرد؛ در همین سمت در دولت دوازدهم می‌مانم.
کد مطلب : ۱۷۴۳۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما