۰
plusresetminus
فرمانده سپاه فجر استان فارس:

راهبرد امروز جمهوری اسلامی ایران پرنگ کمرنگ کردن فرهنگ مجاهدت و شهادت است

تاریخ انتشارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه راهبرد امروز جمهوری اسلامی ایران "ایستادگی فعال" است گفت: تمام تلاش دشمنان اسلام کمرنگ کردن فرهنگ مجاهدت و شهادت در ایران و جهان اسلام است.
راهبرد امروز جمهوری اسلامی ایران پرنگ کمرنگ کردن فرهنگ مجاهدت و شهادت است
به گزارش "حافظ نیوز"،به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس، مراسم معارفه معاون عملیات سپاه فجر با حضور سردار سید هاشم غیاثی و جمعی از مسئولان شهرستان شیراز در مجموعه فرهنگی امام علی (ع) شیراز برگزار شد.
فرمانده سپاه فجر در این مراسم با گرامیداشت نام و یاد شهید محسن حججی اظهار داشت: ملت ایران استقلال و عزت خود را مدیون شهیدان بخصوص شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) است.
وی خاطرنشان کرد: حضور جوانان در آیینهای تکریم شهدا نشان از آگاهی و بصیرت نسل جوان انقلاب اسلامی و دارای این پیام است که ملت ایران بر عهد و پیمان خود با شهدا پایبند و وفادار هستند.
سردار غیاثی با بیان اینکه راه سعادت انسان فقط از مسیر جهاد و شهدا می‌گذرد، گفت: شهادت یک جریان توقف‌ناپذیر است و امروز تمام تلاش دشمنان اسلام کمرنگ کردن فرهنگ مجاهدت و شهادت در ایران و جهان اسلام است.
وی با بیان اینکه در مسیر تثبیت انقلاب اسلامی از مراحل تثبیت موجودیت، حاکمیت و هویت انقلاب اسلامی با موفقیت عبور کرده‌ایم، گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان نقطه تعادل منطقه و جهان مطرح شده و به صورت یک قدرت جهانی پذیرفته شده است.
فرمانده سپاه فجر با اشاره به بروز جنگ‌های مختلف در منطقه غرب آسیا، گفت: تمرکز انقلاب اسلامی بر مقابله با استکبار جهانی است و در هر منطقه‌ای که قدرتی در تضاد منافع و اهداف استکبار جهانی شکل بگیرد و مقابل استکبار جهانی بایستد آن منطقه به میدان جنگ تبدیل می‌شود.
وی با فریبکارانه خواندن تفسیر و تعریف  آمریکا از مفهوم تروریست، گفت: براساس این تفسیر فریبکارانه رژیم صهیونیستی را ضد تروریست، حزب‌الله لبنان را تروریست و ایران را حامی تروریست لقب می‌دهند در صورتی که آمریکا خود مسئول کشته شدن میلیون‌ها انسان، حامی اصلی دیکتاتورها و عامل اصلی تشکیل و گسترش گروه‌های تروریستی است.
سردار غیاثی با بیان اینکه با وجود همه خباثت‌های آمریکا امروز ایران به لنگرگاه امنیت جهانی تبدیل  شده است، گفت: جهان اسلام حامی صادق و نیرومندی به نام جهموری اسلامی ایران دارد و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) پناهگاه بزرگ معنوی مسلمانان جهان است.
وی با تاکید بر اینکه اقتدار همه جانبه نیروهای مسلح کشور باید در تعریف، آموزش، تمرین، تجهیزات و عمل به راهبردها نشان داده شود، خاطرنشان کرد: حضور و نفوذ معنوی ایران در جهان اسلام در راستای حفظ عزت و آبروی مسلمانان است و این راهبرد جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه امروز بیش از گذشته در زمین، آسمان و دریا حضور داریم، گفت: ایران اسلامی دارای یک نفوذ عظیم معنوی در منطقه‌ای است که در گذشته‌ای نه چندان دور تحت سیطره آمریکا و استکبار جهانی بوده از همین رو استکبار جهانی توانمندی و اقتدار ایران اسلامی را به رسمیت شناخته و گسترش انقلاب اسلامی و الگو شدن ایران مهم‌ترین دغدغه و نگرانی آمریکا شده است.
وی با بیان اینکه امروز تلاش دشمنان انقلاب اسلامی در راستای خلع سلاح ایران در حوزه‌های علمی و تسلیحاتی متمرکز شده است، خاطرنشان کرد: راهبرد امروز جمهوری اسلامی ایران "ایستادگی فعال" است یعنی در عین ایستادگی، مقاومت و پیشروی هم وجود دارد و همزمان دامنه قدرت انقلاب اسلامی گسترش پیدا می‌کند و با انسجام رهبری، ملت و نیروهای مسلح نقشه‌های استکبار جهانی ناکام خواهند ماند.
سردار غیاثی افزود: هیچ پدیده‌ای در دنیا ماندگار نیست مگر اینکه قوی باشد پس باید خودمان را از هر جهت در مواجهه با جنگ سخت و نرم دشمنان انقلاب اسلامی قوی کنیم.
براساس این گزارش در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار رسول تاجیک معاون پیشین عملیات سپاه فجر تجلیل و سرگرد پاسدار محمدرضا رجبی به عنوان معاون عملیات سپاه فجر معرفی شد.

 
کد مطلب : ۱۷۶۱۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما