۰
plusresetminus
قاسمی:

پاسخ ایران به آمریکا کوبنده خواهد بود

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره هشدار فرمانده سپاه به آمریکا در خصوص قرار گرفتن نام سپاه در فهرست تروریستی، گفت: اگر آمریکا به سمت چنین تصمیمی حرکت کند، پاسخ ایران قاطع و کوبنده خواهد بود و در آنصورت آمریکا باید تمام عوارض آن را بپذیرد.
پاسخ ایران به آمریکا کوبنده خواهد بود
به گزارش "حافظ نیوزبهرام قاسمی در نشست هفتگی این هفته خود با خبرنگاران تصریح کرد: مواضع ما با ترکیه و روسیه درخصوص موضوع سوریه همواره مورد مشورت است و هماهنگی‌های لازم در این ارتباط انجام می‌شود.  
وی در مورد سخنان  روز گذشته فرمانده سپاه  و این که اگر آمریکا قانون کاتسا را اجرا کند با واکنش سخت ایران مواجه می‌شود، گفت : امیدواریم آمریکا  در ادامه خطاهای استراتژیک خود  این اقدام را انجام ندهد  و دوراندیشی داشته باشد و اگر چنین تصمیمی بگیرد با پاسخ قاطع و کوبنده و سخت  ایران مواجه می‌شود.
بهرام قاسمی گفت: فکر  می‌کنم دری اصفهانی عضو ستاد برجام نیست  و او از سوی ارگان دیگری به وزارت خارجه معرفی شده بود . اعضای ستاد برجام عموما از اعضای وزارت خارجه هستند و آقای دری اصفهانی عضو وزارت خارجه نبود ولی با توجه به معرفی‌اش از سوی ارگان دیگری به وزارت خارجه به عنوان متخصص امور بانکی  در مواقعی  در کنار  دوستان در مذاکرات اقتصادی  و کارشناسی فعالیت می‌کردند.
کد مطلب : ۱۷۹۹۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما