۰
plusresetminus

برنامه بیستِ بیست رادیو فارس بیست مراکز کشور شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳
برنامه رادیویی بیستِ بیست برای گروه سنی نوجوان در صدای مرکز فارس تولید می شود، در آخرین ارزیابی ستاد رادیویی معاونت استانهای صدا وسیما ارزیابان نمره عالی را به این برنامه دادند.
برنامه بیستِ بیست رادیو فارس بیست مراکز کشور شد
به گزارش "حافظ نیوز"، برنامه رادیویی بیستِ بیست برای گروه سنی نوجوان در صدای مرکز فارس تولید می شود، در آخرین ارزیابی ستاد رادیویی معاونت استانهای صدا وسیما ارزیابان نمره  عالی را به این برنامه دادند.
به همین مناسبت مدیران رادیو و دست اندرکاران این برنامه منتخب میهمان مدیرکل صدا وسیمای فارس شدند.
سهرابی در این جلسه از برنامه سازان این برنامه تشکر کرد و گفت: رادیو رسانه ای محبوب و مونسی صمیمی برای مخاطبان خویش است و خانواده رادیو بخوبی می دانند که این رسانه عضوی جدانشدنی از خانواده ایرانی است.
مدیرکل صدا وسیمای فارس سپس به ظرفیت ها و قابلیت های بی نظیر رادیو اشاره کرد وگفت اگر در دنیای امروز ما که یکی از ویژگی های آن تکثر رسانه ها است رادیو همچنان شان و جایگاه خود را حفظ کرده به این دلیل است که دست اندر کاران این رسانه از میل و نیاز مخاطب به خوبی آگاهند و این هنر کسب نمی شود مگر این که با مردم زندگی کنند.
این فعال فرهنگی شرط تولید برنامه خوب را توجه، وقت گذاری، پژوهش، دقت، صبر و سواد رسانه ای عنوان کرد و افزود: زمانی که تعهد به مخاطب با تخصص برنامه ساز تلفیق می شود برنامه ای با نمره بیست تولید می شود و بر جان مخاطب می نشیند و او را با خود همراه می کند و مخاطب نیز پاسخ وفاداری خود به این رسانه قدیمی و صمیمی را می گیرد.
ارزیابان جام جم 24 نقطه قوت برای این برنامه که روی سخنش با نوجوانان بوده است ذکر کرده اند، اجرای خوب گوینده، ریتم برنامه، موسیقی مناسب، انتخاب سوژه بدیع و جذاب، توجه به جنبه های زیبایی شناسی در تولیدات رادیویی توجه به بومی گرایی در برنامه های استانی، پژوهش خوب، صدابرداری و تهیه کنندگی فاخر در کنارنویسندگی قابل قبول بخشی از نقاط قوت اعلام شده برای این برنامه بود.
برنامه بیستِ بیست به تهیه کنندگی امین فخارپور، نویسندگی آمنه کدخدا و گویندگی مهنوش رمضانی و دیگر عوامل برنامه ساز برای پخش از شنبه تا چهارشنبه رادیو فارس در ساعت 6:40 صبح و تکرار در ساعت 16:10 تولید می شود.
مدیرکل صدا وسیمای فارس با اهدای لوح و جایزه نقدی از دست اندرکاران این برنامه خوب رادیویی تشکر کرد.
 
کد مطلب : ۱۸۰۰۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما