۰
plusresetminus
امام جمعه موقت شیراز:

مسئولان جوابگوی مردم باشند/ استقلال دستاورد بزرگ انقلاب بود

تاریخ انتشارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹
امام جمعه موقت شیراز گفت: با توجه به اینکه دشمن بر ناکار آمدی نظام تاکید می کند وظیفه همه ما است که دستاوردهای انقلاب را برای نسل های مختلف تشریح کنیم.
مسئولان جوابگوی مردم باشند/ استقلال دستاورد بزرگ انقلاب بود
به گزارش "حافظ نیوزحجت الاسلام محمد حسن مرادی در خطبه های نماز جمعه امروز شیراز افزود: در دهه فجر چشم و گوش همه باز می شود که ببینند انقلاب برای مردم چه کرده و با توجه به اینکه دشمن بر ناکار آمدی نظام تاکید می کند وظیفه همه ما است که دستاوردهای انقلاب را برای نسل های مختلف تشریح کنیم.
 
وی ادامه داد: هفته گذشته نشست مشترک ائمه جمعه فارس و کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اهمیت مساجد از جایی است که پیروزی انقلاب و دفاع مقدس از مساجد شروع شد.
امام جمعه موقت شیراز تصریح کرد:  ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی و سه شنبه روز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت و روز دیگر مربوط به نیروی هوایی است.

حجت الاسلام مرادی یادآور شد: یوم الله روزی است که مردم به یاد نعمت های خدا بیندازیم و چگونه دشمنان لز بین رفتند و حاکمیت با خداوند است و خداوند اراده مردم را پیروز می کند.
وی افزود: مدیران و مسئولین که از برکت خون شهدا و امام(ره) پست گرفته اند باید برنامه داشته باشند، باید قدر انقلاب، استقلال و آزادی را بدانیم و اینجاد نقش مساحد مهم است.
امام جمعه موقت شیراز تصریح کرد: شورای شهر نقش مساجد و مراکز فرهنگی را کم رنگ نکنند زیرا مساجد همواره نقش آفرین بوده است.
حجت الاسلام مرادی با تاکید بر نقش انقلاب بر جهان، گفت: در میان انقلاب های جهان تنها انقلاب اسلامی ایران مسیر بزرگی و موفقیت را طی کرده زیرا علت آن مکتب و رهبری بوده است.
وی افزود: ایران پیروز، ایران امروز و ایران فردا موضوعاتی است که مسئولین باید در مراسم های مختلف از آن یاد کنند.
امام جمعه موقت با بیان اینکه استقلال دستاورد بزرگ انقلاب بود تصریح کرد: روزگاری ۸۰ هزار مستشار در ایران وجود داشت که این وابستگی نظامی و اقتصادی کشور بود اما امروز با عزت و اقتدار حرکت می کنیم.
حجت الاسلام مرادی یادآور شد: روزگاری در روستاها آب نبود اما امروز مشکل جوانان روستا اشتغال و نبود اینترنت پر سرعت است.
وی تصریح کرد: طول عمر مردم نیز از بعد انقلاب افزایش یافته و امروز طول عمر بانوان به ۸۰ سال و آقایان بیش از ۷۰ سال است در حالیکه قبل از انقلاب طول عمر در ایران ۵۰ سال بود.
امام جمعه موقت شیراز ادامه داد: روز نیروی هوایی سربلند جمهوری اسلامی فرارسیده که نقش این بزرگان را در دوران دفاع مقدس بر هیچکس پوشیده نیست و امروز هم در حال تولید و رسیدن و فناوری های جدید هستند.
کد مطلب : ۱۸۸۳۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما