۰
plusresetminus

اجرا شدن طرح حبیب با افتتاح بسیج بازارهای سنتی شیراز

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴
با افتتاح بسیج بازارهای سنتی شیراز طرح حبیب اجرایی می شود.
اجرا شدن طرح حبیب با افتتاح بسیج بازارهای سنتی شیراز
به گزارش "حافظ نیوزسرهنگ محمدجعفر دوستدار فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: بمناسبت گرامیداشت دهه فجر، از مجموعه برنامه هایی که توسط سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز برگزار می شود، ویژه برنامه افتتاحیه  بسیج بازار می باشد که برای اولین بار  برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به این که همه ی بازار های سنتی شیراز در محدوده این ناحیه می باشدگفت: با توجه به وضعیت کنونی بازار نیاز است تا همه دلسوزانی که به انقلاب، اسلام و شهدا احساس دین می نمایند در این موضوع کمک دهند تا ان شاءالله بازار ها وضعیت بهتری را بدست آورده و به بازار طراز اسلامی تبدیل شوند.
سرهنگ دوستدار گفت: افتتاح این مرکز بسیج در واقع آغاز  اجرای مرحله اول طرح حبیب است که از کارهای ابتکاری و مهمی است که توسط حوزه بسیج اصناف  ناحیه بقیه الله اجرا خواهد شد.
فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز ادامه داد: در این طرح قرار است همه ی مجموعه هایی که در بازار نقش دارند به میدان آمده و کمک دهند تا وضعیت بازار ارتقا یافته و به امید خدا منجر به دست یافتن به بازار طراز اسلامی شود.
وی با اشاره به اقدامات مطرح شده در طرح حبیب گفت: یکی از اقدامات این طرح تاسیس پایگاه بسیج در هر بازار است که به لطف خدا در روز شنبه 21 بهمن ماه  بسیج بازار در یکی از امامزاده های مستقر در بازار با حضور مسولین و بازاریان و سخنرانی حضرت آیت الله دستغیب افتتاح شده و یک یک بازار سنتی و قدیمی شیراز صاحب پایگاه بسیج خواهند شد.
سرهنگ دوستدار ادامه داد: احیای نماز جماعت و مساجد و امامزاده های مستقر در محدوده بازار و جذب، سازماندهی و آموزش بازاریان شریف و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی ویژه این عزیزان از جمله برنامه های طرح حبیب خواهد بود.
وی در پایان ضمن تشکر از مجموعه حوزه بسیج اصناف حضرت سیدالشهدا(ع) گفت: امیدواریم که با همکاری متولیان بازار و همه ی کسانی که در این زمینه نقش دارند بتوانیم گام های موثری را برداریم.
کد مطلب : ۱۸۸۵۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما