۰
plusresetminus
معاون فنی و عمرانی شهردار:

پروژه های شیراز باید زبانزد باشد/شیراز متفاوت در نوروز 97

تاریخ انتشارجمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز بر لزوم ارتقای کیفیت پروژه های عمرانی شیراز تاکید کرد و گفت: این پروژه ها باید زبانزد خاص و عام باشد.
پروژه های شیراز باید زبانزد باشد/شیراز متفاوت در نوروز 97
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "حافظ نیوزمهندس حسین آرگیو در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 9 اظهار کرد: ارتقای کیفی پروژه های عمرانی شهر شیراز ضرورت دارد به نحوی که این پروژه ها، هم از لحاظ فنی و هم از نظر دیداری زبانزد شود.
وی با اشاره به تاکید شهردار محترم شیراز بر ارتقای همه جانبه این کلانشهر، افزود: محور چنارراهدار نیز مانند تمام نقاط شهر شیراز از زیبایی های ذاتی و طبیعی برخوردار است که با برنامه ریزی باید بر جذابیت آن افزوده شود.
معاون شهردار شیراز با تاکید بر زیباسازی ورودی های شهر گفت: مسیرهای منتهی به شیراز باید جذاب و تماشایی شود.
وی خاطرنشان کرد: سال آینده عملیات اجرایی بزرگراه گلبهار را در طرح توسعه جنوب با اولویت محرومیت زدایی از نقاط کمتر برخوردار شیراز در منطقه 9 آغاز می کنیم.
مهندس آرگیو همچنین در خصوص المان ورودی چنارراهدار بیان کرد: اجرای این المان و بخشی از پارک اطراف آن در مناطق 4 و 9 در گذشته اجرا شده است.
معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز با تاکید بر اینکه باید پروژه هایی که در شهر تعریف می شود بر جذابیت های شیراز بیفزاید، تصریح کرد: با توجه به اینکه شیراز شهری توریستی، فرهنگی، تاریخی، مذهبی و .... همواره پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است باید زمینه بهره مندی گردشگران و شهروندان از این زیبایی ها فراهم شود.
مهندس آرگیو گفت: اقدامات ارزنده ای همچون گل آرایی، لکه گیری معابر، مرمت و رنگ آمیزی تک لبه ها و روکش آسفالت در موارد مورد نیاز و بیش از این، در آستانه استقبال از نوروز توسط شهرداری انجام شده است تا بر زیبایی های بالقوه شیراز افزوده شود.
وی با بیان اینکه برای شیرازی متفاوت در نوروز 97، هم قسم شده ایم گفت: تلاش تمامی مجموعه شهرداری طبق تاکید مهندس اسکندرپور و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، نوروز متفاوت برای شیراز است.
کد مطلب : ۱۹۰۶۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما