۰
plusresetminus
تکذیب یک خبر؛

مرحوم آیت‌الله حائری شیرازی هیچ منسوب شاغلی در آموزش‌وپرورش تهران ندارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹
در پی انتشار خبری غیر موثق مبنی بر احتمال اذیت و آزار جنسی برخی دانش آموزان در یکی از مدارس غرب تهران توسط معاون این مدرسه و انتساب احتمالی این فرد به مرحوم آیت الله حائری شیرازی، بیت امام جمعه سابق شیراز اعلام کرد: این خاندان هیچ منسوب شاغلی در آموزش‌وپرورش استان تهران ندارد و انتصاب فوق را به‌شدت تکذیب می‌کند.
تکذیبیه
تکذیبیه
به گزارش "حافظ نیوز" در پی انتشار خبری غیر موثق مبنی بر احتمال اذیت و آزار جنسی برخی دانش آموزان در یکی از مدارس غرب تهران توسط معاون این مدرسه و انتساب احتمالی این فرد به مرحوم آیت الله حائری شیرازی، بیت امام جمعه سابق شیراز اعلام کرد: این خاندان هیچ منسوب شاغلی در آموزش‌وپرورش استان تهران ندارد و انتصاب فوق را به‌شدت تکذیب می‌کند.
در اطلاعیه فوق طرح برخی مسائل و انتصاب آن به بیوت علمای ربانی، جهت خدشه‌دار کردن و تخریب چهره روحانیون ذی‌شأن و مورد وثوق جامعه عنوان شده است.
این اطلاعیه از دادستانی کشور تقاضای ورود به موضوع و برخورد قاطع و سریع با منتشرکنندگان خبرهای کذب در فضای مجازی را کرده است.
در این اطلاعیه تأکید شده که بیت امام‌جمعه سابق شیراز، هرگونه پیگیری حقوقی را در خصوص خبر کذب منتشره در شبکه‌های اجتماعی برای خود محفوظ می‌داند.
یادآور می شود وزیر آموزش‌ و پرورش نیز در واکنش به این خبر، با صدور حکمی به بازرس ویژه وزارتی برای رسیدگی به ماجرای آزار و اذیت تعدادی از دانش‌آموزان در یکی از مدارس تهران دستور اقدام فوری داده است.
کد مطلب : ۱۹۴۰۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما