۰
plusresetminus
قشقایی شیراز در گیرو دار مشکلات

خلاقیت در کار؛ این بار در اعلام استعفا

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
مهدی فروردین با انتشار یک استوری و استاتوس استعفای خود را از سرمربی‌گری تیم قشقایی اعلام و نوع جدیدی از اعلام استعفا در فوتبال ایران را رو کرد.
خلاقیت در کار؛ این بار در اعلام استعفا
به گزارش حافظ خبر، تیم قشقایی، ابتدای فصل، در حالیکه ابتدا با داوود مهابادی و بعد از آن با اصغر اکبری به توافق‌های اولیه رسیده بود، اما با مهرداد شکاری وارد مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران شد.

شکاری اما تنها دو بازی قشقایی را همراهی کرد و بعد از آن برکنار شد تا #ابراهیم_طالبی ، سکان این تیم را به دست گیرد.

طالبی هم تا هفته هفتم و بازی مس کرمان روی نیمکت تیم قشقایی نشست و به یکباره و به دلایلی که گفته می‌شد شخصی است و هیچ وقت باز نشد، بازداشت شد و هنوز هیچ خبری از او نیست.

بعد از طالبی، مسئولیت سرمربی‌گری قشقایی به مهدی فروردین که قبل از آن در کنار طالبی به عنوان مربی این تیم را همراهی می‌کرد، سپرده شد.

فروردین طی مدت هدایت تیم قشقایی، با این تیم، 5 برد، سه مساوی و هفت باخت را در کارنامه خود و تیمش ثبت کرد، حال آنکه قشقایی در بازی‌های قبل از او، 2 باخت، یک تساوی و سه برد داشت.

تیم فوتبال قشقایی که از آغاز فصل، با مشکلات مالی بسیاری روبرو بود، از طرفی 2 بازیکن دفاع مرکزی خود را از دست داد و از دیگر سو هم نتوانست بازیکن مطرحی را جذب کند.

می‌توان گفت که مهدی فروردین با یک تیم کاملا بومی، به میدان مسابقه با سایر رقبا رفت و بعد از باخت سنگین مقابل مس کرمان، استعفایش را اعلام کرد.

تیم فوتبال قشقایی شیراز پس از باخت سنگین در مقابل مس کرمان، سرمربی خود را نیز از دست داد؛ مهدی فروردین با انتشار یک استوری و استاتوس استعفای خود را از سرمربی‌گری تیم قشقایی اعلام و نوع جدیدی از اعلام استعفا در فوتبال ایران را رو کرد.
کد مطلب : ۱۹۵۲۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما