۰
plusresetminus

فرش قرمز دیگر استان ها زیرپای سرمایه گذاران استان فارس!

تاریخ انتشارشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹
در حالی بزرگترین اعتکاف کشور در مسجد جامع شهداء #شیراز در حال برگزاری است که عدم حضور و سرکشی مسئولان استان فارس جای تعجب و تاسف دارد.
فرش قرمز دیگر استان ها زیرپای سرمایه گذاران استان فارس!
به گزارش حافظ خبر، سرمایه گذار شهربازی کوهپایه شیراز با سرمایه و امکاناتش به بوشهر نقل مکان کرد.

به گفته مهندس صادقی شرایط بد مالی و اقتصادی مردم باعث کاهش استفاده از این شهربازی و در نتیجه کاهش درآمد آن شد و در ادامه #شورای_شهر_شیراز با درخواست این سرمایه گذار مبنی بر کاهش کرایه شهربازی موافقت نکرد تا دستگاه های این شهربازی به ارزش 3 میلیارد تومان به بوشهر منتقل شوند.

همچنین شنیده ها حاکی از آن است که یکی دیگر از سرمایه گذاران استان فارسی, مهندس غضنفری با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی به کرمانشاه رفته است.

در شرایط اقتصادی کنونی کشور و استان آنچه بیش از پیش باید مورد توجه قرارگیرد و بارها مورد تاکید مسئولین بلندپایه استان همچون استاندار فرهیخته استان بوده, جذب سرمایه گذار می باشد اما خواسته یا ناخواسته #شورای_شهر_شیراز درحال پس زدن سرمایه گذاران می باشد.

به باور ما #شورای_شهر_شیراز بنا به مصلحتی که برای شهر درنظر دارد و نه به دلایل دیگر, چنین تصمیماتی را گرفته است اما امید می رود که در آینده با دقت نظر و وسواس بیشتر مسائلی از این دست بررسی و درمورد آن ها تصمیم گیری شود.
کد مطلب : ۱۹۸۲۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما