۰
plusresetminus
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس به رییس دادگستری فارس در پی وقوع سیل در شیراز و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز:

خواهان برخورد قاطع، قانونی و سریع با خاطیان احتمالی و مسئولین ذیربط سهل انگار و کم کار در سیل شیراز هستیم

تاریخ انتشاردوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس در نامه ای سرگشاده به رییس دادگستری فارس در پی وقوع سیل در شیراز و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز خواهان بررسی دقیق ابعاد موضوع و رسیدگی به مقصران این قضیه شد.
خواهان برخورد قاطع، قانونی و سریع با خاطیان احتمالی و مسئولین ذیربط سهل انگار و کم کار در سیل شیراز هستیم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حافظ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس در نامه ای سرگشاده به رییس دادگستری فارس در پی وقوع سیل در شیراز و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز خواهان بررسی دقیق ابعاد موضوع و رسیدگی به مقصران این قضیه شد.
در ادامه شرح این نامه را می خوانید:::

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و اناالیه راجعون

ریاست محترم دادگستری استان فارس
جناب آقای القاصی مهر
 سلام علیکم؛
  همان طور که مطلع اید؛ صبح امروز در اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، شاهد حادثه ای تلخ و تاثر برانگیز در ورودی شهر شیراز یعنی دروازه قرآن بودیم که در این حادثه برابر آمار دستگاه های مسئول تعدادی از هم وطنان عزیزمان که قریب به اتفاق آن ها از مسافرین نوروزی بودند، جان خود را از دست دادند و شیرینی بارش نعمت الهی اینگونه بر کام مردم مهمان نواز شیراز تلخ شد. جا دارد از همین طریق ضمن ابراز همدردی با خانواده های بازماندگان، مراتب تاسف و تسلیت خود را به این عزیزان اعلام بداریم.
ریاست محترم دادگستری استان فارس
ضمن تشکر از پیگیری و حضور به موقع دادستان شیراز در صحنه وقوع حادثه جهت بررسی های لازم، از شواهد و قرائن اینگونه بر می آید که علی رغم پیش بینی و هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع سیل در این ایام؛ متاسفانه برخی دستگاههای مسوول در این زمینه قصور و سهل انگاری داشته اند که نتیجه این بی تدبیری و قصور باعث جان باختن تعدادی از هم وطنان عزیزمان شده است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس ضمن ابراز تاسف مجدد به علت وقوع این حادثه غم انگیز؛ انتظار دارد مجموعه قضایی استان با فوریت، جدیت و با دقت تمام ابعاد این حادثه غم انگیز را بررسی نموده و برخورد قاطع، قانونی و سریع با خاطیان احتمالی و مسئولین ذیربط سهل انگار و کم کار در این حادثه را داشته باشد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس
کد مطلب : ۱۹۸۴۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما