۰
plusresetminus
مدیرکل کتابخانه‌های فارس خبر داد:

آغاز طرح بهار مهربانی برای کمک‌های فرهنگی به مناطق سیل زده

تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از اجرای طرحی با عنوان "بهار مهربانی" با هدف جمع‌آوری هدایای فرهنگی ویژه مناطق آسیب دیده از سیل در کشور، خبر داد.
آغاز طرح بهار مهربانی برای کمک‌های فرهنگی به مناطق سیل زده
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حافظ، روح الله منوچهری در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه هموطنان ما در مناطقی از كشور با بروز حادثه سیل، نوروز امسال را با تلخكامی و افسوس آغاز کردند.وی ادامه داد: نهاد كتابخانه‌های عمومی در نظر دارد به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، كمك به كودكان آسیب دیده، كاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پركردن اوقات فراغت و سرگرمی كودكان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی؛ ضمن اجرای برنامه‌های فرهنگی، بسته‌های فرهنگی، کتاب و اسباب‌بازی به این مناطق ارسال کند.
منوچهری با بیان اینکه تمام کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مجری این طرح با عنوان بهار مهربانی شده‌اند، گفت: علاقه‌مندان برای کمک در این زمینه می‌توانند به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان فارس و کلانشهر شیراز مراجعه کنند.
او از نیک اندیشان فرهنگی درخواست کرد که كتاب‌ها، اسباب بازی‌ها و سایر هدایای فرهنگی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده کشور تا روز دوشنبه 26 فروردین ماه به نزدیكترین كتابخانه عمومی تحویل دهند.
منوچهری یادآور شد که فهرست این اماکن، در پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی فارس به نشانی farspl.ir قابل رویت است.
 
کد مطلب : ۲۰۰۱۰
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما