۰
plusresetminus
نماینده اعزامی شورای شیراز به خوزستان هشدار داد:

خطر انتقال بیماری دامی به انسان‌ها در خوزستان

تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
عضو هیات رئیسه شورای شهر شیراز گفت: هیچ نشانه‌ای از شیوع بیماری‌های واگیر و عفونی در خوزستان مشاهده نشده اما خطر سرایت بیماری دامی به انسانها وجود دارد .
خطر انتقال بیماری دامی به انسان‌ها در خوزستان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حافظ به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، قاسم در حاشیه بازید از مناطق سیل زده خوزستان گفت: متاسفانه به جهت تلفات احشام در مناطق آسیب دیده از پیش آمدگی آب و عدم جمع آوری و امحا لاشه‌ی حیوانات شرایط نگران کننده‌ای جهت سرایت بیماری‌های دامی به انسان‌ها وجود دارد و ضروری است تیم‌های آتی اعزامی از شهر شیراز و سایر استانها همراه با اکیپ بهداشت محیط، پاکبانان و وسایل تنظیف و جمع آوری پسماند باشند .وی افزود: اگر چه شیراز هنوز به وضعیت عادی برنگشته و شرایط جوی پایداری ندارد و سیل زدگان هم نیازهای متنوعی دارند اما حق خوزستان باید ادا بشود، خوزستان سهم خودش را در دفاع مقدس پرداخته و امروز وظیفه سایر ایران است که ادای دین به خوزستان کند .
مقیمی که همراه با کاروان و موکب کمک‌های شورای شهر و شهرداری شیراز در مناطق در خطر سیل خوزستان و در مجموع شهرهای شوش، شوشتر و محور مواصلاتی چغاد حضور دارد، عنوان کرد: نباید منتظر فراخوان خوزستانی‌ها باشیم باید از خود و کاشانه خود بگذریم همانگونه که خوزستانی‌ها در ۸ سال دفاع گذشتند و به سوی خوزستان حرکت کنیم چرا خوزستان خط اول میهن پرستی و دفاع از مرز و بوم ایرانی بوده و هست .
وی که به همراه لیلا دودمان، دیگر عضو شورا در این ماموریت حضور دارند از توزیع متمرکز کمک‌های مردمی شیراز و فارس توسط استانداری فارس، هلال احمر فارس و نیروهای شهرداری شیراز خبر داد ‌‌و گفت: بیشترین نیاز آسیب دیدگان، مواد غذایی، پوشاک و لوازم بهداشتی و پتو است. از هموطنان نوع‌دوست خود می‌خواهیم تا خوزستان قهرمان را تنها نگذارند.
 
کد مطلب : ۲۰۰۱۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما