۰
plusresetminus
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز:

یکی از گیرهایی که داشته ایم دخالت افراد خارج از شورا در امور شورا بوده است/ شورای هماهنگی در بحث بودن یا نبودن دستغیب دخالت نخواهد کرد

تاریخ انتشارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
عضو شورای شهر شیراز خطاب به افرادی که سعی در دخالت به امور شورا دارند، تصریح کرد: از طریق این مصاحبه به آنها هشدار جدی می دهم که دست از سر شورا بردارند و بگذارند شورا در خوشی ها و سختی ها، خودش را اداره کند.
یکی از گیرهایی که داشته ایم دخالت افراد خارج از شورا در امور شورا بوده است/ شورای هماهنگی در بحث بودن یا نبودن دستغیب دخالت نخواهد کرد
به گزارش حافظ خبر، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز درخصوص توهین رئیس شورا به بخش زیادی از مردم واکنش نشان داد و گفت: آنچه در هفته گذشته اتفاق افتاد آثار بسیار منفی بجای گذاشته است، تکرار این موضوع دیگر قابل تحمل نیست و این موضوع باید خاتمه پیدا کند لذا بایستی یک راه حل مناسب برای این موضوع پیدا کنیم.
 
سید عبدالرزاق موسوی بیان کرد: یادمان باشد که راه حل اینگونه مسائل تدریجی است و باید استمرار داشته باشد.
 
وی افزود: یک اشکالاتی به ما وارد بوده است، شاید زمانی که لیست امید تنظیم می شده باید دقت بیشتری می کردیم در ترتیب قرار دادن افراد.
 
عضو شورای شهر شیراز نظر خود را در خصوص شورای فعلی مطرح کرد و اظهار داشت: همه اعضا از من بهتر هستند؛ ارزیابی من از شورا این بوده که این پارلمان شهری نسبت به روزهای اول فعالیت خود از پختگی بیشتری برخوردارند و وضعیت از لحاظ سیرتکاملی خوب بوده است.
 
موسوی اعلام کرد: اعضای شورا در ابتدا برای رای دادن یه یکدیگر توجه داشتند اما الان بحث ها و کارشناسی ها بر اساس بضاعت افراد صورت می گیرد و رای افراد بر همین اساس است.
 
وی اذعان داشت: اشکالاتی هم به کار این شورا وارد است و باید حتما در راستای شعارهایی که داده ایم پاسخگو باشیم.
 
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز با بیان اینکه ما به مردم قول هایی را داده ایم که باید به وعده هایمان متعهد باشیم، اظهار داشت: حرف هایی زده ایم که باید حساس و امانتدارِ مردم نسبت به مسائل مالی و اخلاقی باشیم.
 
موسوی در ادامه گفت: شهرداری شیراز در این مدت ۱۴۰ الی ۱۵۰ نیرو وارد مجموعه کرده و این در حالی است که پس از مشخص شدن نتیجه انتخابات تا روز آغاز رسمی کار ما در شورا، حدود ۳۰۰ نفر وارد مجموعه شده است! در دوره سابق بیش از ۴ هزار نیرو وارد مجموعه شهرداری شده است.
 
وی افزود: با یک مقایسه می بینم در این دوره بهتر عمل شده و در بحث عملکردهای عمرانی و غیره حرف برای گفتن وجود دارد و قابل دفاع هستند.
 
عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه از رئیس شورا توقع سعه صدر داریم، گفت: موضوعی که در شورا اتفاق افتاد اصلا قابل دفاع نیست، رئیس باید صبور باشد و در بحث ها جانبداری نکند.
 
موسوی در پاسخ به اینکه گفته می شود برخی از اعضای شورای هماهنگی اصلاحات سعی کردند اعضای شورای شهر را وادار به پس گرفتن امضای خود در خصوص طرح دوفوریتی عدم کفایت دستغیب به عنوان رئیس این پارلمان شهری کنند، اذعان داشت: اگر مطمئن باشم قطعا واکنش جدی نشان خواهم داد.
 
وی افزود: یکی از گیرهایی که داشته ایم و نسبت به آن حساس بودیم به دخالت افراد بیرون از شورا به امور شورا برمی گردد؛که البته در موقع انتخاب شهردار در این خصوص اظهار نظر کردم.
 
عضو شورای شهر شیراز در ادامه خطاب به افرادی که سعی در دخالت به امور شورا دارند، تصریح کرد: از طریق این مصاحبه به آنها هشدار جدی می دهم که دست از سر شورا بردارند و بگذارند شورا در خوشی ها و سختی ها، خودش را اداره کند.
 
موسوی بیان کرد: به عنوان یکی از اعضای شورای هماهنگی اصلاحات می گویم که این شورا تا الان دخالتی در کارهای شورای شهر نکرده است و اگر مواردی بوده از طریق افراد در قالب انفرادی بوده است نه شورای هماهنگی.
 
وی افزود: شورای هماهنگی در بحث بودن یا نبودن دستغیب دخالت نخواهد کرد.
شیرازه
کد مطلب : ۲۰۳۱۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما