۰
plusresetminus

برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: عملکرد قاطع نهاد قضایی در رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است.
برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است
به گزارش حافظ خبر، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار سید هاشم غیاثی در دیدار با حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس و آسیابی دادستان عمومی و انقلاب شیراز اظهار داشت: قوه قضائیه یکی از ارکان اصلی و بازوی قدرتمند نظام اسلامی برای تامین آسایش و امنیت مردم، مبارزه با مفاسد، مقابله با مجرمان و اخلالگران نظم عمومی و احیاء و توسعه عدالت در سطح جامعه اسلامی است.
وی با بیان اینکه مقابله با مفاسد اقتصادی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های قوه قضائیه است، گفت: عملکرد قاطع نهاد قضایی در رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی است و تاثیر مستقیمی بر بالابردن سطح اعتماد مردم به نظام اسلامی دارد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برخورد با زمینه‌های بروز جرائم در جامعه رسالت مهم دستگاه قضایی است، گفت: قوه قضائیه در برگزاری دادگاه‌های فساد اقتصادی و مفسدان دانه درشت اقتصادی عملکرد شفاف و بسیار خوبی داشته و این موضوع رضایت مردم از این دستگاه را در پی داشته است.
وی با اشاره به هجمه سنگین رسانه‌های ضد انقلاب بر علیه سپاه و قوه قضائیه، تاکید کرد: سپاه و قوه قضائیه دو نهاد اسلامی و انقلابی هستند که با تمام توان در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی حضور دارند و در عرصه مقابله با تهدیدات نقش اساسی را ایفا می‌کنند.
فرمانده ارشد سپاه در استان فارس با بیان اینکه همکاری و تعامل بسیار خوبی بین سپاه و نهاد قضایی در استان فارس برقرار است، گفت: سپاه استان فارس از اقدامات دستگاه قضایی بصورت همه جانبه حمایت می‌کند و تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبُرد اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم آن چیزی است که موجب خشم دشمنان انقلاب اسلامی است.
سردار غیاثی با بیان اینکه راه‌اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یکی از راه کارهای ارائه خدمات یکسان و بدون تبعیض و تکریم اقشار مختلف مردم است، گفت: دستگاه قضایی یکی از مجموعه‌هایی است که عملکرد بسیار خوبی در بکارگیری فناوری روز داشته و تحولات و پیشرفت های بسیار خوبی را در فرآیند رسیدگی به پرونده‌ها مبتنی بر خدمات الکترونیک پیاده‌سازی کرده است.
کد مطلب : ۲۰۳۳۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما