۰
plusresetminus

ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی بازهم به تعویق افتاد!

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی در شیراز برای بار سوم به تعویق افتاد و به زمانی نامعلوم موکول شد!
ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی بازهم به تعویق افتاد!
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی حافظ؛ محمدهادی قانع، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شیراز هشتم خرداد ماه در جمع خبرنگاران از دریافت مجوز استخدام ۱۵۸ نفر نیروی جدید در سازمان آتش نشانی شیراز (۱۱۰ نیروی عملیات آتش نشان و ۴۸ راننده آتش نشان) خبر داده بود.
وی اعلام کرده بود: تاریخ درج آگهی و شروع ثبت نام از 17 خرداد 98 از طریق سایت آتش‌نشانی به نشانی www.shiraz125.irاطلاع‌رسانی خواهد شد.
با یک روز تاخیر از زمان وعده اولیه، سازمان آتش‌نشانی 18 خردادماه طی اطلاعیه‌ای که بر روی خروجی سایت این سازمان قرار داد اعلام کرد داوطلبان جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی از روز 22 خرداد ماه به سایت آزمون‌های جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه نمایند.
ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی بازهم به تعویق افتاد!
امروز 22 خردادماه داوطلبان متقاضی ثبت نام پس از یک هفته چشم انتظاری با پیامی بر روی خروجی سایت جهاد دانشگاهی مواجه شده اند که طی این اطلاعیه، تاریخ برگزاری آزمون را به زمانی نامعلوم که از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد، موکول شده و از داوطلبان درخواست شده از تماس تلفنی با مرکز آزمون جهاد دانشگاهی یا استانداری‌ها خودداری شود!
بنابراین اطلاعیه علت تاخیر در شروع ثبت نام اینگونه بیان شده است: با توجه به لزوم تجمیع آمار شغل محل‌های استان‌های مختلف جهت ثبت نام متمرکز از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی پس از تجمیع شغل محل ها و با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و دهداری‌های کشور دفترچه راهنمای آزمون مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
ثبت‌نام داوطلبان آزمون استخدامی آتش‌نشانی بازهم به تعویق افتاد!
خبرنگار شیرازه برای گفتگو با مدیرعامل آتش‌نشانی شیراز و تشریح علت این ناهماهنگی‌ها با وی تماس گرفت که این تماس بی‌پاسخ ماند.
انتظار می‌رود مسئولین دستگاه‌های اجرایی در مسائل مختلف به ویژه آزمون‌های استخدامی هماهنگی بیشتری داشته باشند تا مجبور به خلف وعده و ایجاد نارضایتی مخاطبان نشوند.
به گزارش شیرازه، پس از ثبت نام داوطلبان استانداری فارس برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی های شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ ۹۷/۱۲/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تعداد ۱۵۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون علمی و عملی و پس از طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.
کد مطلب : ۲۰۵۸۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما