۰
plusresetminus
مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی استان فارس

رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳
مراسم تودیع و معارفه فرمانده هان جدید و قدیم انتظامی استان فارس با حضور سردار اشتری فرمانده کل ناجا در مجموعه طلائیه برگزار گردید.
رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس شد
به گزارش حافظ خبر صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده هان جدید و قدیم انتظامی استان فارس با حضور سردار اشتری فرمانده کل ناجا در مجموعه طلائیه برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا سردار گودرزی به تشریح عملکرد پنج ساله خود پرداخت. وی گفت:فرماندهان قبلی زحمات زیادی کشیدند و راه را هموار کردند و توفیق حاصل شد . همچنین که مستحضر هستید هر دو سال یکبار مجموعه انتظامی استانها توسط سطوح عالی انتظامی که بیش از هشتاد نفر از افسران ارشد و سرداران هستند ارزیابی می شوند که در سال 94 و 96 این استان رتبه اول را در کشور کسب کرد . 

در ادامه مراسم استاندار فارس ضمن تقدیر و تشکر از خدمات فرمانده سابق انتظامی فارس گفت :  حقیقت امر تمایلی نداشتیم که با رفتن سردار گودرزی موافقت شود به علت حسن خلق،تدبیر،شجاعت،پیگیری و خدمات خوب دیگری که در استان داشتند اما عزیزان ما در فرماندهی کل ناجا اعلام کردند که به دنبال ارتقا این سرباز عزیز و فرمانده بزرگوار هستیم بدیهی است که همیشه ارتقا این عزیزان آرزوی ماست و حمایت میکنیم و برای این برادر عزیز آرزوی توفیق داریم از طرفی هم عزیزی به استان ورود می کند که تجارب بسیار ارزنده و ارزشمندی را در سطح کشور دارند و از فرماندهان بسیار با تدبیر و ولایتمدار کشور هستند و خدمت این برادر عزیز خیر مقدم عرض می کنم که از امروز مسئولیت فرماندهی انتظامی استان را بعهده می گیرند.


سپس برومندی نایب رییس کمسیون امنیت ملی مجلس ضمن خیر مقدم به فرمانده جدید از زحمات و تلاش های بی دریغ فرمانده اسبق در راستای برقراری هر چه بیشتر امنیت در استان تشکر و قدردانی نمود.

پس از مراسم اعطای حکم فرماندهی به سردار حبیبی و لوح سپاس به سردار گودرزی ، سردار اشتری گفت: استان فارس ویژگی های خاصی دارد استانی پهناور و اثرگزار با مردمانی فرهنگی و فهیم که شان این مردم بزرگوار امنیتی باثبات و مثال زدنی است. در خصوص امنیت وضعیت مناسبی داریم در حوزه اقتصادی هم یکی از وظایف ما برای تحقق شعار سال که حضرت آقا فرمودند رونق تولید،باید با ورود کالای قاچاق مقابله کنیم . 
اشتری افزود:از نمایندگان محترم استان تقاضا دارم خودتان در میدان هستید وظایف نیروی انتظامی و حساسیت کار گسترگی و تنوع آن را می دانید انتظار دارم از طریق بودجه و اعتبارات به این مجموعه کمک کنید. 
فرمانده کل ناجا گفت: برای سردار گودرزی هم با توجه به تجربه ای،که داشتند سمت جانشینی فرماندهی،مرزبانی کل نیروی انتظامی،کشور را در نظر گرفته ایم.


در پایان مراسم  سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان ضمن ابراز خرسندی از اینکه در جوار حرم احمدبن موسی شاهچراغ توفیق خدمت یافته گفت: خدمت کردن در استانی که سردار گودرزی بوده سختی خودش را دارد . من مردم استان را خوب می شناسم و خدمت کردن برای آنها هم سخت است هم شیرین . 
وی افزود: ان شاالله با پشتیبانی اعضای محترم شورای تامین ، نمایندگان محترم محلس و تمامی مسئولین استانی بتوانم طوری خدمت کنم که رضایت رهبر عزیزمان را فراهم کنم.خبرنگار : حسن اثماریان    98/3/22
عکس : محمد کاظم تابنده
کد مطلب : ۲۰۵۹۴
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما