برگزاری دوره آموزشی با موضوع؛

نقش موثر زنان در ارتقای سلامت خانوار

29 خرداد 1398 ساعت 12:55

دوره آموزشی نقش اساسی زنان در ارتقای سلامت و تاثیر مستقیم آن بر کیفیت و سبک زندگی سالم در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برگزار شد.


به گزارش حافظ خبر، به نقل از  روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، در این دوره آموزشی که با همکاری گروه محیط زیست و سلامت غذا این سازمان برگزار شد، رضیه شناور رئیس گروه بهبود تغذیه جامعه معاونت بهداشت دانشگاه شیراز به اهمیت توجه به توانمندسازی زنان در بهبود تغذیه و سلامت خانوار تاکید و مطالبی در این خصوص ارائه داد.
در ادامه ندا مفتون آزاد کارشناس مرکز تحقیقات کشاورزی زرقان با اشاره به آلودگی‌ها با منشاء کشاورزی از تاثیر نامطلوب آفت کش ها بر مواد غذایی و به خطر انداختن سلامت افراد جامعه به خصوص کودکان و زنان باردار سخن گفت.
در پایان آناهیتا یزدان پاک کارشناس گروه محیط زیست و سلامت غذای سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیز به صدمات آفت کش ها و سموم بر سلامت انسان  اشاره کرد و استفاده از محصولات سالم و گواهی شده در سبد غذایی خانوار را ضروری دانست.
لازم به ذکر است این دوره آموزشی با حضور بانوان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، دستگاه های وابسته این سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز برگزار شد و در پایان برای شرکت کنندگان در آزمون گواهی آموزشی صادر شد.


کد مطلب: 20672

آدرس مطلب: http://www.hafezkhabar.ir/news/20672/نقش-موثر-زنان-ارتقای-سلامت-خانوار

حافظ خبر
  http://www.hafezkhabar.ir