افتتاح طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی فارس

18 تير 1398 ساعت 12:17

افتتاحیه طرح ولایت استانی بسیج دانشجویی استان فارس با هدف تربیت اخلاقی و معرفتی دانشجویان در قم برگزار شد.


به گزارش حافظ خبر، در  آغاز این مراسم سعید یوسفی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی با اعلام خوشامد گویی به دانشجویان این طرح گفت : در راستای تقویت بنیه علمی و به خصوص افزایش مطالعه و عمق بخشی به خود حرکت کنید.
وی در ادامه افزود: سعی کنید در جهت علاقه خود حرکت کنید و در یک زمینه خاص متخصص و توانمند شوید تا بتوانید در آینده مربی های خوبی باشید.
یوسفی با اشاره به نقش نویسندگی و فن بیان دانشجویان گفت: دانشجوی بسیجی باید اهل قلم باشد و در زمینه فن بیان, گفتن, نوشتن، مطالعات قوی داشته باشد و منابع خوبی چون کتابهای جلال آل احمد و کتب دیگر ادبی استفاده کنند.
فرمانده ناحیه ی بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به لزوم مطالعه کتب شهید مطهری گفت: از توصیه های مقام معظم رهبری مطالعه کتب شهید مطهری توسط دانشجویان بسیجی است و نباید از این موضوع غافل شد.
وی  با اشاره به نقش دانشجویان بسیجی در سال های آینده تصریح کرد: به همه شما دانشجویان عزیز توصیه می کنم که قدر دوران دانشجویی را بدانید و از آن کمال بهره را ببرید که تکرار نشدنی است چرا که شما افسران جنگ نرم هستید و قرار است در بعد از این دوره در بسیج دانشجویی مسولیت بگیرید بنابراین خود را قوی کنید.
یوسفی در پایان گفت: متمسک به علم و ایمان شوید و اصول کار تشکیلاتی را خوب یاد بگیرید که در تشکل بسیج گاهی در این زمینه ضعف داریم و از این دوره به عنوان مقدمه کار تربیتی و تشکیلاتی خود کمال بهره را ببرید.
در ادامه این برنامه هادی رضایی مسئول اندیشکده بنیان مرصوص ناحیه بسیج دانشجویی فارس با اشاره به نیاز دانشجویان به اندیشیدن و اخلاق این دوره ها را زمینه ای برای شروع یک رشد فکری و معنوی دانست.
طرح ولایت دانشجویان بسیجی استان فارس از 17 تیرماه به مدت یک هفته در شهر قم و با حضور اساتید برتر حوزه و دانشگاه برگزار می شود.
350 دانشجوی برتر بسیج دانشجویی استان فارس، در طول این دوره به مسائل معرفتی ، تربیتی و اخلاقی خواهند پرداخت.


کد مطلب: 20848

آدرس مطلب: http://www.hafezkhabar.ir/news/20848/افتتاح-طرح-ولایت-استانی-بسیج-دانشجویی-فارس

حافظ خبر
  http://www.hafezkhabar.ir