۰
plusresetminus

رئیس کل دادگستری فارس در مسجد مشیر به استماع مشکلات و بررسی پرونده های قضایی مراجعین پرداخت

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۱
رييس كل دادگستري فارس ،اعضای شورای قضایی و سرپرستان دادگاه ها و دادسراهای شیراز به همراه سردار فرمانده انتظامي استان فارس و معاونین وی با حضور درمسجد مشیرمحله سنگ سياه شیراز در بين مردم حاضر شده و به درخواست های مراجعان رسیدگی و به استماع مشکلات و بررسی پرونده های قضایی آنان پرداختند.
رئیس کل دادگستری فارس در مسجد مشیر به استماع مشکلات و بررسی پرونده های قضایی مراجعین  پرداخت
به گزارش حافظ خبر،  در اين ديدار مردمي تعداد زيادي از مردم محله سنگ سياه كه يكي از مناطق تاریخی و درعین حال آسيب پذير شيراز است با حضور در مسجد مشير درخواست هاي خود را با حجت الاسلام  و المسلمین سيد كاظم موسوي رييس كل دادگستري فارس و اعضای شورای قضایی فارس مطرح كردند و در اين ميان دستورات قضایی لازم صادر شد.
در حاشيه اين ديدار مردمي نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با تأکید بر فرمایشات ریاست معظم قوه قضائیه حضرت آیت اله رئیسی نسبت به رسیدگی به حال محرومان و مستضعفان و تکریم و احترام ارباب رجوع از ملاقات مردمی  به صورت ویژه در مساجد و اماکن مقدس و عمومی شیراز و نیز در سایر حوزه های قضایی استان خبر داد و گفت: علاوه بر دیدارهای مردمی که به صورت هفتگی در دادگستری استان فارس برگزار می شود دیدار مردمی ویژه ای در مساجد محلات شیراز با حضور تمامی معاونین دادگستری استان،اعضای شورای قضایی و سرپرستان مجتمع های قضایی و مدیران و مسئولان دستگاه های وابسته به قوه قضائیه در استان فارس در راستای رسیدگی به درخواست های مراجعین برگزار می شود.
حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی با بیان اینکه هدف اصلی کار و خدمت رسانی به مردم در دستگاه قضایی احقاق حق و اجرای عدالت است گفت: اجرای سریع و به موقع قانون و احکام قضایی و از میان برداشتن اختلافات، زمینه ایجاد رضایت و اعتماد عمومی را ایجاد می کند.
وی در ادامه با بيان اينكه رسيدگي به مشكلات مردم همواره در دستور كار مجموعه قضايي فارس قرار دارد گفت: يكي از مشكلات اين محله تاریخی موضوع اعتياد و موادمخدر است كه بر اين اساس مقرر شد در جلسه اي كه هفته آینده برگزار مي شود از دستگاه هاي ذي ربط مانند بهزيستي، ميراث فرهنگي، شهرداري و غیره با حضور دادستاني و نيروي انتظامي دعوت شود تا نسبت به رفع مشكلات تصميمات جدي در این خصوص گرفته شود.
حجت الاسلام والمسلمین موسوي بيان كرد: مجموعه قضايي و انتظامي استان فارس به دنبال نا امن كردن فضا براي مجرمان است و به طور حتم دستگيري افرادي كه باعث ایجاد ناامنی می شوند  به جد وبا قاطعیت پيگيري مي شود.
فرمانده انتظامي استان فارس نيز ضمن تقدير از مجموعه قضايي استان براي برگزاري اين نشست گفت: دغدغه رئيس كل دادگستري استان فارس و دادستان شيراز كاهش آسيب هاي اجتماعي است كه بر اين اساس براي رفع معضلات و کاهش آسیب های اجتماعی دستورات ويژه اي صادر کرده اند. 
کد مطلب : ۲۰۸۶۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما