۰
plusresetminus
اجراي طرح جمع آوری معتادان متجاهر در شیراز

جمع آوری 38 معتاد متجاهر

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۴
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر در شيراز اجرايي و در اين راستا 38 معتاد متجاهر جمع آوری شدند.
جمع آوری 38 معتاد متجاهر
به گزارش حافظ خبر، سرهنگ "عبدالله خسروانی" گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر و پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر در سطح كلان شهر شيراز به صورت مستمر در دستور كار قرار دارد.
وی ادامه داد: مرحله دیگری از این طرح با حضور نيروهاي انتظامي در يكي از محله هاي آلوده شيراز اجرايي و با انجام كارهاي پليسي، 8 باب منزل که افراد سودجو و فرصت طلب از آن به عنوان محلي جهت خريد و فروش و پاتوق استعمال مواد مخدر استفاده مي کردند، شناسایی شدند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: با تلاش همه جانبه و گسترده مأموران انتظامي، 38 معتاد متجاهر جمع آوری و 150گرم تریاک، 100 گرم سوخته تریاک، 6 گرم هرویین و 2 گرم شیشه کشف شد.
سرهنگ خسروانی با بیان اینکه در این طرح 3 فروشنده مواد مخدر نیز شناسایی و دستگیر شدند، افزود: پس از اجراي طرح، ساکنان محله با مراجعه به مأموران انتظامی از عملکرد نيروي انتظامي جهت جمع آوري معتادان متجاهر و ايجاد امنيت و آرامش براي آنان تقدير و تشکر و رضايت کامل خود را اعلام کردند.
وی با تأکید بر اینکه اجراي طرح هاي پاکسازي نقاط آلوده به صورت مستمر در دستور کار پليس قرار دارد، از همکاری خوب مردم با پلیس تقدیر و تشکر کرد و از آنان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات خود پيرامون فعاليت افراد مخل نظم و امنيت در جامعه را از طريق تلفن 110 در اختيار پليس قرار دهند.
 
کد مطلب : ۲۰۸۶۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما