۰
plusresetminus

برنامه های رادیو فارس در تابستان سال 1398

تاریخ انتشارشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵
رادیو فارس در تابستان 98 برای اوقات فراغت مخاطبان خود برنامه های متنوع و متعددی را تدارک دیده و پخش می کند.
برنامه های رادیو فارس در تابستان سال 1398
به گزارش حافظ خبر، یاسر جمالی معاون صدای مرکز فارس برنامه های شاد و متنوع ایام تابستان را تشریح کرد و گفت: تقویت برنامه نیمروز فارس در جدول پخش برنامه ها و پخش آن به صورت زنده از ساعت 11:15 تا 12 شنبه تا چهارشنبه که در این برنامه علاوه بر ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبان در ایام تابستان فعالیتهای فرهنگسراها و اماکن آموزشی و تفریحی معرفی می شود.
جمالی تولید برنامه کوتاه  "یک روز یک نکته " و آموزش مهارتهای مربوط به مباحث آموزشی مراکز فنی و حرفه ای ، تولید برنامه « بیست بیست » ویژه گروه نوجوان با تکیه بر موضوعات مربوط به نوجوانان در اوقات فراغت تابستان که این برنامه روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16:15 تا 16:35 به صورت ضبطی پخش می شود از برنامه های دیگر رادیو فارس بیان کرد.
معاون صدای مرکز فارس افزود: « کوله پشتی» عنوان برنامه ای است که روزهای پنجشنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت 7:15 تا8 با هدف معرفی ظرفیت های طبیعت گردی استان و آموزش های لازم در آن خصوص پخش می شود. طبیعت گردی با رعایت مسائل زیست محیطی هدفی است که برنامه برای پر کردن اوقات فراغت مخاطبان و ایجاد فضایی سالم دنبال می کند.
جمالی تصریح کرد: « فارس بوم » نام برنامه ای دیگر است که جمعه هر هفته به صورت ضبطی از ساعت 7:30 تا 8 با هدف آموزش و رعایت مسائل زیست محیطی و استفاده مخاطب از اقلیم بی نظیر استان در ایام فراغت تهیه و پخش می شود.
معاون صدای فارس ادامه داد: در برنامه « برگ سبز » روزانه یک کتاب برای مخاطبان معرفی می شود و با ترغیب به مطالعه تلاش می شود مخاطبان بخشی از اوقات فراغت خود را به مطالعه اختصاص دهند. و برنامه  «گذر چهار فصل» برنامه ترکیبی نمایشی است که با رویکردی تفریحی،سرگرمی و آموزشی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت او در ساعت های 17:30 تا 19 پنجشنبه هر هفته است.
برنامه  «نارنجستان» برنامه ترکیبی نمایشی دیگری است که با رویکردی تفریحی و سرگرمی در تلاش برای جلب رضایت مخاطب و پرکردن اوقات فراغت در ساعت های 17:30 تا 19:00 جمعه هر هفته است.
« سایبان مهر » عنوان ویژه برنامه گروه خانواده است که به صورت مستمر موضوع برنامه ریزی برای اوقات فراغت فرزندان و خانواده در آن مطرح می شود.
جمالی گفت: برنامه ریزی مناسب برای روزهای پنجشنبه و جمعه در تابستان 98 با ایجاد برنامه تابستانه از ساعت 15:30 تا 23:30 و پخش موسیقی و ترانه های بومی و اطلاع رسانی های لازم و ایجاد برنامه "خانه دوست" ویژه معرفی مساجد  و فعالیتهای متعدد آنها در زمینه اوقات فراغت از برنامه های رادیو فارس در ایام تابستان است.
 
کد مطلب : ۲۰۸۹۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما