۰
plusresetminus
طی 2 عملیات پلیس فارس صورت گرفت؛

کشف 563 کیلو مواد مخدر

تاریخ انتشارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹
فرمانده انتظامی استان از انجام 2 عملیات تعقیب و گریز و کشف 563 کیلو و 500 گرم مواد مخدر خبر داد.
کشف 563 کیلو مواد مخدر
به گزارش حافظ خبر، سردار "رهام بخش حبیبی" در این خصوص گفت: مأموران انتظامی شهرستان نی ریز در راستای اجرای طرح مقابله با ورود مواد مخدر، اقدام به ایجاد ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی این شهرستان کردند.
وی با بیان اینکه مأموران در این خصوص به یک دستگاه خودرو پژو 405 مظنون و دستور ایست دادند، ولی راننده خودرو بدون توجه اقدام به فرار کرد، افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو متوقف و در بازرسی از آن 305 کیلو تریاک کشف شد؛ در این خصوص 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس از انجام یک عملیات دیگر توسط مأموران انتظامی شهرستان بوانات خبرداد و گفت: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور بوانات – خرم بید، به یک دستگاه خودرو سمند مظنون و دستور ایست دادند که راننده خودرو اقدام به فرار کرد.
سردار حبیبی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، مأموران انتظامی با استفاده از قانون به کار گیری سلاح، لاستیک های این خودرو را مورد هدف قرار داده و آن را متوقف کردند.
وی گفت: در بازرسی از این خودرو، 209 کیلو و 500 گرم تریاک و 49 کیلوگرم حشیش کشف و در این خصوص یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان فارس تأکید کرد: برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد .
کد مطلب : ۲۱۱۲۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما