۰
plusresetminus

ارائه خدمتی نو به مردم منطقه میانرود شیراز با بهره برداری از پایگاه سلامت عرفان

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پایگاه سلامت عرفان، در منطقه میانرود شیراز، به چرخه ارائه خدمات سلامت پیوست.
ارائه خدمتی نو به مردم منطقه میانرود شیراز با بهره برداری از پایگاه سلامت عرفان
به گزارش حافظ خبر، «سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از بهره برداری از پروژه مرکز خدمات جامع سلامت کفری در منطقه کرونی، با حضور در بوستان طراوت شیراز، پایگاه سلامت عرفان را افتتاح کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در این آئین ضمن گفت و گو با پزشکان و تیم سلامت این پایگاه، روند ارائه خدمت به مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.


در پی انعقاد تفاهم نامه ای میان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شهرداری شیراز، ۱۰ قطعه زمین برای ایجاد مراکز ارائه خدمات سلامت پیش بینی شد که تاکنون، ۶ مرکز به بهره برداری رسیده و پایگاه سلامت عرفان، هفتمین پروژه از این تفاهم نامه است.

همچنین سه پروژه دیگر از این تفاهم نامه، هم اکنون در حال ساخت است.

پایگاه سلامت عرفان با هدف ارائه خدمت به مردم منطقه میانرود در جنوب غربی شیراز، به بهره برداری رسید.

این پروژه سلامت با حضور پنج پزشک خانواده، بیش از ۱۰ هزار نفر از مردم منطقه را تحت پوشش قرار می دهد. 

این پایگاه سلامت با ۱۵۰ متر مربع زیربنا، در منطقه میانرود، بلوار پرتو، بوستان طراوت واقع شده است.

دکتر «بهرام پارسایی» و «علی اکبری» نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه و جمعی از مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این برنامه، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت را همراهی می کردند.
کد مطلب : ۲۱۱۴۲
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما