۰
plusresetminus
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در جلسه ستاد بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان :

تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آنها است/ کمیته‌ای با هدف پیگیری مشکلات بازنشستگان استان تشکیل می‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آنها است.
تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آنها است/ کمیته‌ای با هدف پیگیری مشکلات بازنشستگان استان تشکیل می‌شود
به گزارش حافظ خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور در جلسه ستاد استانی بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان که با حضور تعدادی از مدیران کل و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان و کانون‌های بازنشستگی همچنین سرپرست صندوق بازنشستگی استان فارس برگزار شد، افزود: روز ۲۵ ذی الحجه( ۵ شهریور ماه) که مقارن با هفته دولت نیز است  به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است.
وی با تاکید بر اهمیت گرامیداشت جایگاه بازنشستگان به عنوان گنجینه‌های گرانبها در هر سازمان، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان در شان بازنشستگان از آنها تجلیل کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس بیان کرد: علاوه بر تجلیل و تکریم بازنشستگان در هر دستگاه اجرایی همایشی استانی نیز ار سوی صندوق بازنشستگان  برگزار و از بازنشستگان نمونه استان تجلیل می‌شود.
وی همچنین بر لزوم‌ تشکیل کمیته‌ای به منظور پیگیری مشکلات بازنشستگان در طول سال تاکید کرد و افزود: این کمیته با ریاست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری تشکیل می‌شود؛ چرا که رسیدگی به مشکلات بازنشستگان نباید به یک روز خاص محدود شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس همچنین از پیگیری صندوق بازنشستگی استان برای برگزاری ورزش‌های همگانی خبر داد.
وی تاکید کرد: تجلیل حقیقی از بازنشستگان به معنای رفع مشکلات آنها است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس خاطرنشان کرد: تجارب ارزشمند بازنشستگان باید در راستای توسعه استان به کار گرفته شود.
وی از دستگاه‌های اجرایی خواست در تکریم بازنشستگان کوتاهی نکنند چرا که این افراد سال‌ها در جهت آرامش و امتیت، اقتصادی و اجتماعی در عرصه‌های مختلف تلاش و کوشش کرده‌اند‌.
قاسم‌پور با اشاره به اینکه  ۲۵ ذی الحجه روز تکریم جایگاه خانواده نیز است، اظهار کرد: بی تردید تدوین برنامه‌هایی که پیروی از شیوه زندگی بزرگانی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت علی(ع) را ترویج کند گام‌ موثری در جهت استحکام بنیان خانواده خواهد بود.

وی خانواده را نهادی مهم و اثرگذار در جامعه دانست و تاکید کرد: نقش خانواده در تربیت فرزندان غیر قابل انکار است به گونه‌ای که از خانواده به عنوان مدرسه اول نام برده می‌شود .
کد مطلب : ۲۱۱۵۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما