۰
plusresetminus
وزیر بهداشت در جشن ده هزارمین پیوند عضو در شیراز:

با این حرکت بزرگ، روزهای بهتری برای مرکز پیوند اعضای بوعلی سینا رقم می خورد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در جشن ده هزارمین پیوند عضو شیراز، این موفقیت را نویدبخش روزهای بهتر برای مرکز پیوند اعضای بوعلی سینا خواند.
با این حرکت بزرگ، روزهای بهتری برای مرکز پیوند اعضای بوعلی سینا رقم می خورد
به گزارش حافظ خبر، دکتر «سعید نمکی» در این آئین که همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار شد، گفت: در آینده نزدیک، شاهد شکوفایی بیشتر این مجموعه هستیم.

 
او افزود: آنچه باعث ایجاد این مجموعه شد، لطف الهی و عشق بود؛ دکتر ملک حسینی با عشق، خدمتگزار مردم است و این حرکت بزرگ، روزهای بهتری را برای این مجموعه رقم می زند.

وزیر بهداشت با اشاره به پیشینه پیوند عضو در شیراز، از تمامی دست اندرکاران، تیم پزشکی و پرستاری به پاس این موفقیت تقدیر کرد و افزود: همواره در تلاش هستیم زیرساخت های پیوند عضو را در کشور تسهیل کنیم؛ همچنین بیماران نیازمند به عضو بتوانند از تسهیلات پوششی بیمه ای و دارویی استفاده کنند و از این مهم برخوردار شوند.

 
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، صبح امروز، بیست و نهم مرداد، با همراهی دکتر «علی نوبخت» رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر «ایرج فاضل» رئیس انجمن جراحان کشور، دکتر «مریم حضرتی» معاون پرستاری وزارت بهداشت و دکتر «محمدحسین حیدری» مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت وارد شیراز شد.

این سفر یک روزه با زیارت آستان مقدس شاهچراغ(ع) و دیدار مردمی به مناسبت عید سعید غدیرخم، بازدید از موزه و مرکز اسناد و مطالعات علمی و فرهنگی دکتر نورانی وصال و حضور در جشن ده هزارمین پیوند عضو در شیراز، همراه بود
کد مطلب : ۲۱۲۴۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما