۰
plusresetminus
استاندار فارس در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره):

توانمندسازی مدد جویان راهکار کاهش افراد تحت پوشش کمیته امداد است/ تامین مسکن محرومان با همکاری خیرین و دستگاه‌ها دنبال شود

تاریخ انتشارپنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار با مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)  با اشاره به عزم دولت در راستای بهبود شاخص های معیشتی از جمله ایجاد اشتغال، فعالیت های کمیته امداد را در زمینه تحقق این اهداف موثر بوده است.
توانمندسازی مدد جویان راهکار کاهش افراد تحت پوشش کمیته امداد است/ تامین مسکن محرومان با همکاری خیرین و دستگاه‌ها دنبال شود
به گزارش حافظ خبر، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به شرایط کنونی اقتصاد کشور و تنگناهایی که به وجود آمده است تلاش های کمیته امداد امام خمینی(ره) را به ویژه در روستاها و مجموعه محرومین اثرگذار و ماندگار دانست و عنوان کرد: امیدواریم با ادامه روند توانمندسازی مددجویان شاهد کاهش تعداد افراد تحت پوشش این نهاد حمایتی باشیم.
 وی اقدامات انجام شده در  شهرستان خرامه را نمونه ای از تلاش دستگا‌ها و نهادها برای بهبود شاخص‌های معیشتی در استان فارس معرفی کرد و افزود: نرخ بیکاری در شهرستان خرامه از ۳۰ درصد در سال ۹۲ به ۱۰ درصد کاهش یافته است.
دکتر حیمی تاکید کرد: به‌عنوان‌ نماینده دولت در استان فارس همواره تلاش کرده‌ایم‌ در حد توان و مقدورات با کمیته امداد هکاری کنیم.
استاندار فارس همچنین به اقدامات درخور توجهی که در راستای تامین مسکن محرومین انجام شده نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تلاش کرده‌ایم خیرین و دستگاه‌ها و نهادها در کنار هم به تحقق این‌ امر کمک کنند.
وی یادآور شد: در همین راستا تفاهم نامه‌ای به منظور احداث ۲۸۰۰ واحد مسکن محرومان در فارس  ما بین استانداری فارس و کمیته امداد منعقد شده است.
کد مطلب : ۲۱۲۸۱
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما