۰
plusresetminus
با حضور استاندار فارس و وزیر ارتباطات

پروژه‌های ارتباطی شهرستا‌ن های نی‌ریز و استهبان افتتاح شد

تاریخ انتشارشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
با حضور دکتر عنایت الله رحیمی و دکتر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه های ارتباطی در دو شهرستان استهبان و نی‌ریز افتتاح شد.
پروژه‌های ارتباطی شهرستا‌ن های نی‌ریز و استهبان افتتاح شد
به گزارش حافظ خبر، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، با حضور دکتر عنایت الله رحیمی و دکتر  محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه های ارتباطی در دو شهرستان استهبان و نی‌ریز افتتاح شد.
توسعه پوشش تلفن همراه روستایی در ۲ روستا، رائه خدمات الکترونیک روستایی در ۵ روستا، ۴ پروژه توسعه شبکه تلفن ثابت و دیتا، ۷ سایت ارتقا BTSشهری و ۲۱ سایت توسعه پوشش همراه شهری،جاده ای و روستایی از جمله پروژه‌هایی بود که در این سفر به بهره برداری رسید.
استاندار فارس در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها با اشاره به اینکه در هفته دولت بیش از ۸۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در استان فارس به بهره برداری رسیده است عنوان کرد: تا پایان سال ۹۸ بیش از ۳۰ هزار میلیارد پروژه در استان به بهره برداری می‌رسد که تعداد زیادی از این پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در منطقه نی‌ریز و استهبان است.
وی با ابراز خرسندی از خدمات ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی به مردم در همه نقاط کشور، اظهار کرد: امروز با خدمت‌رسانی های گسترده ای که انجام شده نیازهای مردم از مسائلی همچون گازرسانی، برق‌رسانی، خانه‌های بهداشت و... به سمت نیازهای ارتباطی و توسعه شبکه اینترنت پیش رفته که با زیرساخت‌های فراهم‌ شده در وزارت ارتباطات شاهد تامین این مطالبات مردم هستیم.
کد مطلب : ۲۱۴۵۹
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما