دستگیری عامل به چاه انداختن کودک 9 ساله در کازرون

4 مهر 1398 ساعت 23:06

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت : فردی که در اطراف شهرستان کازرون پسر بچه 9 ساله خود را به داخل یک چاه 8 متری انداخته بود توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.


به گزارش حافظ خبر، سرهنگ محمدی در تشریح این خبر بیان کرد : در تاریخ یکم مهرماه سال جاری ماموران انتظامی از خبری مبنی بر مفقودی یک کودک 9 ساله در یکی از روستاهای توابع این شهرستان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده در نهایت ماموران به مادر این کودک که مفقودی وی را اعلام کرده بود مظنون و تحقیقات خود را آغاز کردند.

سرهنگ محمدی گفت : در تحقیقات تکمیلی و بازجویی های صورت گرفته مادر این کودک به جرم خود اقرار و اعلام کرد کودک خود را به دلیل شیطنت و اذیت کردن در چاه انداخته است.

وی با بیان اینکه با تلاش ماموران انتظامی و اعلام ساکنان آن روستا کودک 9 ساله در چاه کشف شد افزود : با تلاش ماموران نیروی انتظامی و عوامل امدادی کودک را زنده از چاه بیرون آورده،وی به بیمارستان اعزام بستری وتحت درمان قرارگرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت : مادر این کودک با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار از آن طریق روانه زندان شد.

وی گفت : اخیرا فیلمی در فضای مجازی مبنی بر ربوده شدن این کودک توسط سرنشینان یکدستگاه خودرو و انداخته شدن وی در چاه توسط آنان منتشر شده است که اساسا کذب محض است و با عوامل انتشار دهنده این گونه اخبار کذب برخورد قانونی صورت خواهد گرفت ، شهروندان عزیز هر گونه اخبار صحیح را از طریق پلیس دنبال کنند.


کد مطلب: 21628

آدرس مطلب: http://www.hafezkhabar.ir/news/21628/دستگیری-عامل-چاه-انداختن-کودک-9-ساله-کازرون

حافظ خبر
  http://www.hafezkhabar.ir