۰
plusresetminus

بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس گفت: بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند
بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند
به گزارش حافظ خبر، به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز؛ سرهنگ دوم مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز ضمن تشکر از حضور بسیجیان و مسولین گفت: رزمایش الی بیت المقدس دارای دوپیام برای دوستان و دشمنان خود است.
بسیجیان توان رزمی را به دوستان و دشمنان خود نشان می دهند
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز اظهار داشت: رزمايش امروز موجب اميدواري دوستان و نااميدی دشمنان مي شود چرا که بسيجيان در ايران اسلامي در بهترين وضعيت امید و آمادگي براي دفاع از كيان اسلام، انقلاب و اعتقادات ملت ايران قرار دارند.
وی ادامه داد: رزمایش بزرگ الی بیت المقدس سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز پیام روشن و قاطع برای دشمنان دارد که  اکنون قطره کوچک از بسیجیان در منطقه دور هم جمع شدند تا توان رزمی را به نمایش بگذارند.
سرهنگ علی پور با اشاره به حضور و آمادگی صد درصدی بسیجیان در اضافه کرد: رزمایش امروز به استعداد 10 گردان های بیت المقدس و کوثر این رزمایش بزرگ با هدف دفاع از کوی و برزن، کمین، ضد کمین، تور ایست و بازرسی، تاکتیک عملیات مقابله با ناآرامی‌ها، تجمع‌های غیر قانونی، عملیات روانی و تعقیب و گریز اجرا گردید.
کد مطلب : ۲۱۸۰۵
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما