۰
plusresetminus
استاندار فارس:

ترویج مصرف کالای ایرانی مورد توجه قرار گیرد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
استاندارفارس گفت: ترویج مصرف کالای ایرانی و توجه به شعار سال در زمینه رونق تولید باید در برنامه های صدا و سیما و رسانه ها مورد توجه قرار گیرد.
ترویج مصرف کالای ایرانی مورد توجه قرار گیرد
به گزارش حافظ خبر، عنایت الله رحیمی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه حضور مدیران اقتصادی استان در برنامه های صدا و سیما برای تبیین مزایای مصرف کالای ایرانی و مضرات کالای قاچاق موثر است، اظهارداشت: حضور روحانیون ، اساتید دانشگاه و سایر گروه هایی که دارای پایگاه اجتماعی هستند برای تبیین اهمیت مصرف کالای ایرانی و اقناع مردم در این زمینه بسیار موثر است.

نماینده عالی دولت در استان فارس در زمینه مصرف سوخت در بخش کشاورزی ، بر اهمیت نظارت سازمان جهادکشاورزی بر مصرف سوخت در چاه های کشاورزی به ویژه چاه های غیرمجاز تاکید کرد و ادامه داد: چاه هایی که در اثر خشکسالی غیرفعال شده اند باید از چرخه دریافت سوخت خارج شوند و مصرف سوخت بخش ماشین آلات و مرغداری ها نیز با نظارت دقیق سازمان جهادکشاورزی باید دقیق باشد.

وی افزود: در بخش کشاورزی باید به سمت سیستم یکپارچه ای برای مدیریت سوخت حرکت کنیم و با توجه به اوج گرفتن مصرف سوخت در برخی فصول سال، باید برنامه ریزی علمی برای کنترل این موضوع صورت گیرد.

استاندار فارس سوء استفاده از اطلاعات مسافران و زائران برای رجیستری تلفن همراه مسافر را نیازمند توجه دستگاه های مسئول مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی دانست و گفت: این موضوع و تبعات آن باید به مردم و مسافران اطلاع رسانی شود تا از بروز مشکل و تشکیل پرونده های قضایی در استان جلوگیری به عمل آید.
کد مطلب : ۲۱۸۰۶
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما