۰
plusresetminus

یک بازی خوب ارائه خواهیم کرد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۰
سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی درباره دیدار تیمش با استقلال در جام حذفی گفت: برای ارائه یک بازی خوب به زمین می‌رویم. هم دفاعی و هم هجومی بازی می‌کنیم.
یک بازی خوب ارائه خواهیم کرد
به گزارش حافظ خبر، داود مهابادی، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در جام حذفی بیان کرد: بازی فردا بسیار مهم است. با تیمی بازی داریم که جزو پرافتخارترین تیم‌های ایران و آسیاست. جزو تیم‌های پر مهره لیگ است. امیدوارم بازی جذابی را ببینیم. تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنانم از لحاظ بدنی و روحی آمادگی این دیدار را دارند. امیدواریم در بازی فردا نمایش خوبی داشته باشیم.
او ادامه داد: ما برای ارائه یک بازی خوب به زمین می‌رویم. هم دفاعی و هم هجومی بازی می‌کنیم. تیم حریف، بازیکنان خطرناکی در خط حمله دارند و ما برای کنترل کردن آنها برنامه داریم. من به تیمم امیدوارم که بتوانیم درصد بالایی از کیفیت را نشان بدهیم. ما روی پنالتی‌ها هم کار کرده‌ایم. بخشی از پنالتی به مسائل روانی و همچنین کیفیت دروازه‌بان‌ها ربط دارد. بازیکنانی که توپ را بیرون می‌زنند به مسائل روانی برمی‌گردد ولی وقتی دروازه‌بان مهار می‌کند به کیفیت دروازه‌بان برمی‌گردد.
او در پاسخ به این پرسش که آیا برای بازی با استقلال سورپرایزی دارد یا خیر توضیح داد: من فکر می‌کنم در جریان بازی بهتر می‌توانم راجع به این مساله صحبت کنم.
ایسنا
کد مطلب : ۲۱۹۴۸
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما