۰
plusresetminus
تاکید استاندار فارس در جمع فرمانداران بر حضور مداوم فرمانداران در میان مردم؛

رسالت ما صیانت از رای مردم است/ طرح های مورد توجه در سند پیشران توسعه مورد بازدید و ارزیابی مداوم قرار می‌گیرد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴
رسالت ما صیانت از رای مردم است/ طرح های مورد توجه در سند پیشران توسعه مورد بازدید و ارزیابی مداوم قرار می‌گیرد
به گزارش حافظ خبر، عنایت الله رحیمی در گردهمایی فرمانداران استان فارس، با بیان این که مراسم پیاده روی اربعین نشان دهنده همبستگی ملی و دینی ما بود که توانستیم با رهنمودهای مقام معظم رهبری این موفقیت را به رخ دشمنان نظام جمهوری اسلامی و کشور بکشانیم، افزود: فرمانداران استان فارس در زمینه برگزاری مراسم اربعین تلاش های خوبی انجام دادند و با سازماندهی موکب ها و میزبانی از زائران امام حسین(ع) نقش ویژه ای در برگزاری این برنامه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار معاون امور زائرین و گردشگری استانداری در  مسیر مرز تا نجف و کربلا حضور یافته و با بررسی مسائل و مشکلات، برای بهبود خدمات دهی به زائران تلاش کردند، خاطرنشان کرد: مجموعه این تلاش ها موجب تقدیر وزیر کشور و استاندار خوزستان از خدمات استان فارس شد.

استاندار فارس به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری اشاره کرد و افزود: اگر کاندیداها در تبلیغات خود بی انصافی و سیاه نمایی کردند فرمانداران باید خدمات نظام اسلامی و دولت را شفاف سازی کنند.
دکتر رحیمی تصریح کرد: ما مجری انتخابات هستیم و برایمان تفاوتی نمی کند که کدام گروه رای بیاورند؛ رای مردم محترم است و رعایت کامل بی طرفی از طرف مجریان مورد تاکید قرار دارد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر این که باید اعتماد عمومی مردم را حفظ کنیم ، ادامه داد: رسالت اصلی ما صیانت از رای مردم است و نباید هرگز این اصل مخدوش شود در غیر این صورت حتی در شب انتخابات اقدام به تغییر فرماندارانی که تخلف کنند خواهیم کرد.
وی ضمن تاکید بر انتخاب اعضای هیات اجرایی از میان افراد معتمد مردم و قابل قبول برای جامعه ، خواستار تلاش فرمانداران برای ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات در موعد مقرر شد و اظهارداشت: باید با بررسی و تلاش برای رفع مشکلات دوره های قبل برای برگزاری هرچه بهتر و سالم تر انتخابات در حوزه های انتخابیه تلاش کنید.
استاندارفارس به رونمایی از سند پیشران توسعه استان توسط وزیر کشور اشاره کرد و با بیان این که از طرح های مورد توجه در این سند به صورت مستمر بازدید خواهیم کرد، افزود: فرمانداران موظفند به شدت به سند پیشران توسعه استان فارس توجه داشته باشند و مشکلات پیش روی اجرای این سند را برطرف و یا به مدیران استان منعکس کنند تا برای رفع آن ها چاره جویی شود.
دکتر رحیمی با تاکید بر این که فرمانداران باید خدمات دولت را احصا و به مردم گزارش دهند، گفت: شرایط حاکم در مدیریت در این دوران را باید برای مردم تشریح کنید تا جامعه متوجه شود چه وضعیتی را تحویل گرفته اید و با چه وضعیتی تحویل می دهید.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که همراهی و تعامل مدیریت اجرایی با دستگاه قضایی در این استان در بهترین شرایط قرار دارد، گفت: توفیقات به دست آمده در استان در سایه همین تعامل رقم خورده است و در شهرستان ها نیز باید همین یک دلی برقرار باشد.
وی خواستار حضور مستمر فرمانداران در میان مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنان شد و تصریح کرد: این اقدام باعث ایجاد همدلی بیشتر در جامعه و کاهش مشکلات مردم خواهد شد.
کد مطلب : ۲۲۰۵۷
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما