۰
plusresetminus
حسین زارع:

سه میلیون یورو از پول بیت المال می دهیم در جوامع بین الملل محکوم هم می شویم!/مدیریت در فوتبال نیازمند نظارت نهادهایی چون مجلس است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲
در جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت ایران شعبه شهرستان مرودشت، حسین زارع نسبت به حوادث اخیر فوتبال در کشور واکنش نشان داد.
سه میلیون یورو از پول بیت المال می دهیم در جوامع بین الملل محکوم هم می شویم!/مدیریت در فوتبال نیازمند نظارت نهادهایی چون مجلس است
به گزارش حافظ خبر؛ در جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت ایران شعبه شهرستان مرودشت، حسین زارع نسبت به حوادث اخیر فوتبال در کشور واکنش نشان داد.
 
وی دراین خصوص گفت: اتفاقات این روزهای ورزش ما خصوصا در فوتبال آنچنان تاسف بار است که نمی توان کلمه ای جز بی تدبیری بر آن گذاشت.
 
عضو هیئت اجرایی حامای مرودشت با بیان اینکه بنده تخصصی در حوزه ورزش فوتبال ندارم، تصریح کرد: اینکه 3میلیون یورو برای یک مربی خارجی از بیت المال هزینه شود و بعد آن مربی برود و فدراسیون فوتبال ما را در جوامع بین الملل محکوم کند نشان عدم مدیریت و به طبع آن عدم نظارت نهاد هایی مانند مجلس شورای اسلامی دارد.
وی خطاب به نمایندگان مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید مسئولین وزارت ورزش را مورد بازخواست قرار دهند و از آنها حساب کشی کنند.
 
حسین زارع خاطر نشان کرد: مردم و جوانان کشور که امروز از یک سو در معرض بیشترین فشارهای اقتصادی و از سوی دیگر باید این فشار روانی سوء مدیریت ها در برخی باشگاه ها خصوصا استقلال را تحمل کنند.
 
وی در ادامه سخنانش افزود: تا کی قرار است روند آزمون و خطا برای انتخاب مدیران نالایق بر دو باشگاه محبوب کشور ادامه داشته باشد؟ تا کی قرار است با پارتی بازی و رانت های گوناگون اشک هواداران جوان این باشگاه ها را در بیاوریم؟
 
حسین زارع در پایان با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس باید نظارت خود را بر این سیکل معیوب چند برابر کنند،  عنوان کرد: خوشبختانه روز گذشته شنیدم که استیضاح وزیر ورزش در مجلس کلید خورده است.اما این بازخواست باید قبل از این حوادث تلخ رخ می داد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب : ۲۲۳۴۳
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما